Nesnadné rozhodnutí

10 hráčů, mužů, žen, obojetných

5 hodin , dnů , 2008

Náhoda nebo předurčení? Co určuje běh světa? Má jednotlivec svobodnou vůli, pomocí které může ovlivnit svůj osud? Někteří si myslí, že ano. Někteří věří, že ne. Přesto se o to pořád pokoušíme. Možná právě to znamená být člověkem. Ať už věříte, že váš osud je daný nebo je dílem náhody, jeden z vás dnes dostane možnost ho změnit.

Komorní LARP Nesnadné rozhodnutí je o střetu základních lidských hodnot, touze po moci a filosofických tématech. Během hry budou hráči ztvárňovat postavy z nichž každá po něčem touží, ale jen jednomu z nich se jeho přání může splnit. Bude třeba rozhodnout, komu tato lákavá, ale i nebezpečná moc připadne.

6.8

22 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ŠuhinkaIvana Šuhajdová 02.08.2014

Gamecon 2014

Příbeh je dobrý. Co mě mrzelo, bylo to, že nebylo víc času, protože takhle se na našem běhu stalo, že jsem se ke spoustě věcem nedostali a neotevřeli další a další příběhy a díky tomu se rozhodovali na základě toho, co jsme se dozvěděli... Čehož ale nebylo dost... Tak jako tak je nesnadné rozhodnutí opravdu dobrým argumentačním larpem, kde přijdete s přáním a odcházíte se spoustou myšlenek, proč se to zrovna vám nepodařilo nebo proč jste zrovna hlasovali pro toho či toho. Určitě doporučuji :)

 

0
ChlastyTomáš Kacálek 20.07.2014

Gamecon Pardubice, 2014

Nikdy předtím do mě žádný larp nevložil tolik emocí jako tento. Hrál jsem postavu jménem Jeremy a už když jsem si přečetl jeho životní příběh, tak jsem měl jasno, že to bude vcelku Nesnadné rozhodnutí. Po konci jsem se musel jít na pár minut projít a zhodnotit co se vlastně stalo. 

Je to Larp odehrávající se ve velmi zajímavém a propracovaném světě a co je důležité, tak hrajete také s velmi propracovanými osobnostmi a vztahy mezi nimy. Tož, ale bohužel nešlo, za ty 2 hodiny hry, vše odhalit.

Pokud bych měl hodnotit, tak byl larpu dal tak 8/10, ale pokud jste fanoušky silných příběhů tak si ještě ten jeden či dva bodíky přidejte. :)

0
LischaiPavel Gotthard 20.04.2014

Blast from the past! Nesnadné rozhodnutí jsem hrál před šesti lety, ale co si pamatuju, tehdy to byl zábavný komorní larp klasického střihu. Dneska bych řekl, že je černobílý, zanesený velkým množstvím zbytečného balastu o fantastickém světě a témata otvírá jen povrchně - ale v roce 2008 nebylo moc her, co by to dělaly jinak. Slušných 5/10.

0
EliškaEliška Applová 10.03.2014

Crex kemp, 2013

Bylo hrozně těžké a zajímavé hrát postavu, která nemá ani náznakem hodnotit, ačkoliv chce rozhodnout.

Bohužel se mi nepodařilo obsáhnout celý příběh z důvodu, že dva hráči neřekli za celou hru jediný slovo.

Doufám, že si budu moci zahrát ještě jednou, abych mohla zvednout hodnocení ;)

0
GavrocheJan Winkelhöfer 18.02.2014

Povedená argumentačka s výraznou gradací a silným dramatem v závěru. Bohatý fiktivní svět dost nabádá k dovytváření dalšího obsahu. Zápletek je opravdu hodně, za ty dvě hodiny se opravdu nejde dozvědět všechno a zůstává slušný potenciál na případný replay. Vstupy jsou udělané zajímavě, některé působí tak autenticky, až by jeden zapomněl že patří do hry. Příklad staršího larpu, který i dnes má mnoho co nabídnout. Pánové, pokud jste ukecaní, chtějte hrát Harrolda :-)

Sláva, čest a vědění Univerzu! {7+1}/10

0
tokiMatěj Zlonický 17.02.2014

Skvělá, dynamická hra. Velmi jsem si ji užil.