NikdyKde I - III

100 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

8 hodin , 0 dnů , 2004

Web: http://www.nikdykde.wz.cz/

Městský larp, který se konal v dobách, kdy kniha NikdyKde byl relativně čerstvý objev a bylo fakt cool jen se tak toulat po nočním městě v kostýmu. V dobách, kdy ještě hráči netušili, co jsou dopředu propracované postavy nebo drama. Kdy byla tráva zelenější.... :-))
Pro jednoduchost jsem všechny tři veřejné díly zadal jako jednu akci.
Hra byla velmi inspirovaná knihou NikdyKde, ale její děj se odehrával ve Spodní Praze. Ústřední příběh hrotilo několik zájmových skupin (šlechta Albertova, Krysomluvčí, bojový klan Koček, obchodníci Baroni Moldavy a další) a prostor byl i pro jednotlivce. Hlavní devízou byla atmosféra světa umocněná místem konání (Albertov, Folimanka, Vyšehrad, Výtoň...). Akce trvala vždy jednu noc.

7.4

14 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HaraldPetr Kamínek 17.05.2013

Všechny tři ročníky byly velice atmosférické. Pohyb noční Prahou, spousta divných bytostí, návštěvy Pohyblivých trhů a do toho zjišťování co a kdo vlastně páchá ve spodní Praze. Hezky propracovaný svět. Moc rád na ně vzpomínám.

0
NerionOndřej Janovský 21.01.2013

Atmosféra Spodní Prahy byla neuvěřitelně hutná, jakákoli postava, která se vyloupla nečekaně ze stínu naprosto uvěřitelná, nebezpečí okamžité smrti ve Tmě hrozivé a můj první příchod na první Pohyblivý trh nezapomenutelný. A skutečně k tomu všemu stačilo pár lidí v hábitech a okolí Výtoně.

0
LoudaJiří Rosol 19.01.2013

Pro mě takřka legendární série celonočních larpů v supr prostředí nočního Vyšehradu a Albertova. Na svojí dobu poměrně revoluční akce, dnes už jsou samozřejmě mechaniky značně zastaralé. Ale bylo to tenkrát super, atmosférou, zasazením, vybudovanou historií Spodní Prahy, legendami, postavami...