Noční larp IV: Mezi dvěma světy

15 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

6 hodin , 0 dnů , 2011

Web: http://nocnilarp.mysteria.cz

Pomalu otevíráš oči...
Nic nebolí... podíváš na břicho, ze kterého ještě před chvílí trčelo kopí. Ani škrábnutí, dokonce i zbroj je neporušená.
Zvedáš se a díváš se kolem sebe... jsi v nějakém tmavém lese, všude jen mlha a podivné stíny, stíny v mlze a mlha kolem stínů. „Těší mě,“ ozve se za tebou hrubý šepot. Otáčíš se a spatříš podivnou postavu tvořenou snad jen tmou a cáry černých stínů. Tasíš meč a čepel jen neškodně prolétné vzduchem, mlhou a stínem.
Zmateně se rozhlížíš a všimneš si vysokého muže v kroužkové zbroji. Pomalu se přibližuje zády k tobě, s mečem napřeženým před sebe - proti desítkám stínových bytostí, stejných jako ta, která na tebe před chvílí mluvila. Jsou všude okolo, pomalu se přibližují a spolu s nimi se kolem tebe stahuje stinná temnota...
„Docela průser, co?“ usmívá se žena ve zlaté zbroji, která se opírá o strom vedle tebe.
„Záchrana tě bude stát jednu modlitbičku,“ prohodí a znuděně si upravuje nehty ohnivou dýkou.

Tento larpu, který začal se setměním a skončil před svítáním, se odehrával v zemi stínů mezi zemí a nebesy. Hry se účastnili dvě skupiny hráčů - bohové a mrtvoly. Mrtvoly se chtěly dostat do nebe nebo na zemi a bohové se snažili získat na svou stranu co nejvíce smrtelných duší. Mrtvoly proto potřebovaly co nejvíce takzvaných esencí, nebeských nebo zemských, zatímco bohové potřebovali naklonit si co nejvíce mrtvol. Vše trošku komplikoval všemocný Pán stínů a jeho životní síly chtivé stíny.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1