Noir

5 hráčů, 5 mužů, žen, obojetných

5 hodin , dnů , 2010

Web: http://noir.v-roli.cz/

Noc jako vystřiženou ze starého filmu prožiješ na vlastní kůži. Během jednoho večera se budeš hnát za odhalením tajuplnýho případu plného nečekaných zvratů. Ani si nepředstavuj, jak si jezdíš v limuzíně nočními ulicemi, prozkoumáváš místa činu, rozplétáš strhující děj a užíváš si noc s partou kámošů. Pokud na to nemáš, ani nečti dál, protože Noir je akční městský larp pro opravdovýho chlapa.

Stejně ti to nedá nezjistit více – koho by nelákalo ve skupině vyšetřovatelů během jednoho večera rozkrýt tajemství krádeže starého egyptského amuletu? Sám teď cítíš v nose vůni doutníku smíšenou s jemným dámským parfémem, slyšíš dech chlapa, kterého jsi právě donutil prozradit ti další stopu, v prstech protáčíš tajemnou vizitku… Stačí přivřít oči.

Noir je zážitkový larp pro pětici chlapů. V průběhu Noiru navštívíš stylová místa nočního Brna (vnitřní i venkovní lokace), potkáš lidi z místního podsvětí (profi herce v rolích), svůdnou femme fatale (výběr předem je možný) a sám si budeš řídit směřování dalšího děje (řidič s limuzínou v průběhu večera čeká jen na tebe).

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1