O Císaři jen v dobrém

11 hráčů, mužů, žen, obojetných

5 hodin , dnů , 2015

Autoři: Mercurion Prokop Lagner

Skupiny: —

Krátký komorní steampunkový larp v alternativní historii. Prusko v roce 1866 poprvé použije neznámou zbraň, díky které do konce století ovládne celý svět. V roce 1915 se pak přední obyvatelé městečka Jiskrov v Severních Čechách sejdou v hostinci u Topiče, protože v místních hutích se dějí podivné věci a pruský místodržící zůstává němý k opakovaným výzvám, aby problém vyřešil.

8.2

5 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ZevlaZevla Zevla 03.04.2015

Atmosférický steampunkový komorák, co se povedl. Jak už řekl Leoš, konec byl překvapivý a hodně zajímavě představený. Na to, že to bylo prezentované jako takovej domácí larp, se to hrálo v překvapivě stylovým prostředí, kde byla i stylová piklící místnost (a dostali jsme najíst - to jsme si za těch pár korun ani nezasloužili.) Jediné, co mi občas vadilo, bylo občasné cyklení rozhovorů a dlouhé dohadování, které se nehýbalo z místa. Nakonec to však ale obvykle rozsekl nějaký vstup CP s novou informací.

0
DanielLeoš Kyša 30.03.2015

Pomalejší rozjezd, ale o to zběsilejší závěr.  Výborný komorák na večer s dobře připravenou zápletkou, která se ve hře velmi dobře rozjíví, je nečekaná, dramatická a hlavně správně dávkovaná tak, že člověk pomalu ale jistě spěje k jejímu rozuzlení. Spousta možných konců, záleží jen na hráčích. Rozhodně doporučuji si to zahrát.