Perfect Strangers

7 hráčů, 4 mužů, 3 žen, 0 obojetných

2 hodin , dnů , 2020

Web: https://larpdb-master.s3.eu-central-1.amazonaws.com/Y/p/Yp5lgKwMV8BIHt9K.jpg

Autoři: Ainé Anna Wagnerová

Skupiny: —

Sedm přátel se sejde na večeři. Znají se už dlouho, a tak se dohodnou, že si zahrají hru: v průběhu večera nechají všichni své mobily na stole a všechny příchozí zprávy budou číst nahlas. Nemají přece před sebou co skrývat. Nebo snad ano?


Jedná se o konverzační drama pro sedm hráčů. Hra vychází ze stejnojmenného filmu - pokud se chcete vyhnout spoilerům, NEdívejte se na něj před hrou.

Hra pracuje s těžkými tématy, kterým se ve hře nelze vyhnout (konkrétně důvěra mezi partnery, nevěra a její hranice, snaha otěhotnět i nechtěné těhotenství, homosexualita, plastická chirurgie, psychoterapie, vztahy s ex, vztahy ke starší generaci, finanční problémy). Témata si mezi postavami nelze vybírat.
Není vhodné hrát hru s reálným životním partnerem.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

2
KhalidaHana Kupková 30.08.2020

Eva, 2. beh
Geniální věci bývají jednoduché. To je pravda o předloze i o tomhle komoráku, jehož 2 hodiny jsem si užila od začátku do konce. 
7 italských přátel, jedna “nevinná” hra, pár tajemství a už to jede. Ve hře nebyly žádné prostoje, hluchá místa ani čas přemýšlet, co říkat nebo dělat, jelo to jako dobře namazaný italský vlak zkázy. 
Moc ráda bych si tuhle pikantní jednohubku zahrála znovu - sice chudší o překvapení, ale dozajista bohatou na nové situace generované novými spoluhráči. 
Díky, za mě se tohle minimalistické dílko opravdu vydařilo!