Perla Karibiku

15 hráčů, 9 mužů, 3 žen, 3 obojetných

4 hodin , dnů , 2011

Guvernér přístavního města Charlestown pořádá hostinu na oslavu osmnáctých narozenin své dcery. Že přišel kdejaký šlechtic z okolí, to je celkem pochopitelné, ale co tu, k čertu, pohledávají piráti? Dovedeš si asi představit, že takováto sešlost neskončí u symbolického přípitku na zdraví… Kolem pirátů se, jak tomu bývá zvykem, točí několik znepokojivých legend, jejichž odhalení na sebe nenechá dlouho čekat.

Čeká tě:
V odlehčeném larpu Perla Karibiku se vrhneš přes palubu do rozbouřené atmosféry příběhu jako vytaženého z vraku staré pirátské šalupy. Šlohneš si hrdinskou roli a spustíš kotvy v jedné přístavní krčmě. Zažiješ situace důvěrně známé z filmů o životě v karibských provinciích – pocítíš pověstnou pirátskou protřelost, dočkáš se dramatických soubojů o čest i zakázaných romancí.

Ať už se chceš stát důstojníkem námořnictva a velet flotilám, obávaným pirátem a rvát se o truhlu s pokladem, guvernérovou dcerou a prožít si odlehčený románek, nebo třeba bohatým španělským šlechticem a kupčit s osudy lidí – máš možnost. Stačí jen zavětřit vůni pobřežního vánku a přijít.

Larp byl uváděn v klasické variantě, vzácně i v gurmánské variantě (s množstvím jídla a pití). Dnes je uváděna jeho business verze pro firmy.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1