Písek by Night 5

70 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 5 dnů , 2006

Web: http://pbn.dacelo.net/index.php?pg=historie

Rozsah akce: Hra se odehrávala v rozsahu 5 nocí, účastnilo se jí asi 70 hráčů.

Příběh: Hra byla postavena na novém settingu. Jednalo se o hru, kde převážná většina postav byly celkem obyčejní lidé a supernaturálů se tam objevilo poměrně málo. Děj se pro mnoho z nich zaměřoval právě na pátrání po nadpřirozenu. Hra měla větší množství detektivních zápletek.

Pokračovalo se v tradici "velkého kotle, do kterého se nahází malé příběhy každého zúčastněného, chvilku se vaří, poté se spouta příběhů propojí do jednoho obrovského".

Tímto způsobem vznikaly příběhy, kdy výzvědná síť klanu Nosferatu přišla o důležitý server umístěný právě v Písku (jiný upírský klan najal lidského hackera, který server "odpálil") a Nosferati tedy najali skupinu vyšetřovatelů, kteří případ přijeli vyšetřit. Jiným příběhem bylo vyšetřování okolností smrti člověka, který byl nalezen utonulý na břehu řeky. Dalo by se říct, že co postava (skupina postav), to jiný příběh, který ale navazoval na příběh dalších postav ve hře.

Podoba akce: Ve hře byl výraznější roleplaying, nicméně pravděpodobně nemožnost hrát supernaturální postavy byla pro mnoho hráčů odrazující. Hra byla organizovaná dle podobného schématu, jako předchozí ročníky a byla hráči vnímána pozitivně.

1 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1