Poslední kolona

60 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2010

Web: http://www.draconica.net/kolona/index.html

Galerie fotek : http://darien.rajce.idnes.cz/Posledni_kolona/

Autor fotografií : Darien

Autoři:

Skupiny: Academia Draconica

Nedaleká budoucnost je skoro tak pochmurná, jako byl konec naší civilizace. Lidé se opět překonali v tom, co jim šlo vždycky nejlépe. Jenže tentokrát nezbylo nic, co by mohlo konec odvrátit...

Před 28 měsíci byla hlášena ohniska infekce zvláštního viru, působící na nervový systém člověka a způsobující krvelačnou zuřivost a odumírání vědomí. Kontakt tělních tekutin s nakaženým se stal fatální zkázou pro většinu populace planety. Politika, válečné stavy i jaderné útoky byly poslední agónií umírajícího lidstva. Čas lidí skončil. Jen ti nejodvážnější přežili v ruinách staré civilizace a někteří zvolili dobrovolně vězení malých podzemních úkrytů, či sdružování do polovojenských spolků.

Obyvatelům jednoho z prominentních krytů se ale podařilo zachytit zprávu o stahování přeživších na středomořský ostrov Korsika. Závěrečná kolona má směřovat ze Skandinávie, přes pobaltské státy, až na jih Francie. Projedou i naší zemí, bude třeba být připraven. Krizová vysílání posílají lidi do Ralska, nedůležité vojenské oblasti ve Středních Čechách, daleko od obydlených čtvrtí. Zbytky armády a policie přivezou i obyvatele krytů. Je jisté, že vysílání zachytili i lidé s nečistými úmysly, avšak není na výběr. Dva dny v divočině rozhodnou, kdo bude zachráněn a koho čeká smrt. Času je méně než zásob a tak i ty se přijeď poprat o svůj život a stihni poslední kolonu.

První ročník postapo survival larpu Poslední kolona se odehrál 16.-18. dubna 2010 v Ralsku.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1