Pravda: Duše noci (Awain XXXI)

60 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 4 dnů , 2012

Web: https://www.facebook.com/awain.larp/

Týdenní hra pro šest družin. Konala se 7. do 11. srpna 2012 na hradě Pravda u Domoušic a v přilehlých lesích. Úvod ke hře byl:


"Bůh Bán byl poražen a vzpomínka na něj vymizela z paměti. Staří dobrodruzi se odebrali na odpočinek. Ale na jejich místo nastoupí noví, mladí. Protože jich bude potřeba.

Pod vládou nového krále se začíná Černá bašta stabilizovat. Jsou obnoveny diplomatické kontakty a ověřena spojenectví. Ale vydrží? Na západě si mocné království Orst brousí zuby na své slabší sousedy. Starší lid je po vyhnání krále Mirala ještě nedůvěřivější a jeho vládce opevňuje hranice. A objevili se noví sousedé - trpaslíci a jejich permoničtí a obří otroci. Budou za svoji pomoc něco chtít?

Uctívání Triglava bylo postaveno mimo zákon. Ale změní nedávná Triglavova intervence královo nařízení? Objeví se Varin Eris zpět na královském dvoře, nebo se bude muset stále držet mimo dohled krále Charáče? Začnou se o království více zajímat arcipreláti církve ve svém sídle v Tristarisu?"

8.4

14 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
KivanVáclav Ort 12.08.2013

Musím s Vygošem jen souhlasit. Pravda je pro mne korunovaným vrcholem každé sezóny. Díky střídání bojových, logických a vyloženě šílených setkání je hra velice rozmanitá a nikdy nevíme, co nás čeká. Při vzpomínce na pohřeb krále Garána mi ještě dnes, po roce, běhá mráz po zádech. A když někomu vyprávíme o tom, kterak jsme získávali dračí sémě, tak nám prostě nevěří...

0
VygošJakub Jaroš 16.04.2013

Od doby, co na družinovku Pravda jezdím, jsou tyhle larpy čímdáltím lepší. Kromě skvělého příběhu, děje, postav a prostředí musím zmínit ještě neskutečně emotivní a atmosférický pohřeb lesního krále a dobývání hradu armádou Orstu, kterým se splnilo moje skromné přání zažít střet dvou armád se složitými, ale překvapivě dokonale funkčními pravidly epické fantasy :-)

Události

Larpy autorů