Pravda: Jméno krve (Awain XXXIV)

60 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 4 dnů , 2013

Web: https://www.facebook.com/awain.larp/

Týdenní hra pro šest družin. Konala se 7. do 11. srpna 2012 na hradě Pravda u Domoušic a v přilehlých lesích.

Dobrodruzi se s pověřením krále Charáče vydali do mysteriózního státu Likae. Tam padli do zajetí a stali se otroky zvráceného rodu Arcanis. Uprchli a dostali se do mocenského sporu vládnoucích rodů. Nakonec zosnovali riskantní plán, který nakonec vyšel a rod Arcanis byl zničen.

8.3

12 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
VygošJakub Jaroš 06.04.2014

Dokonalá akce, po prvním dni stráveném v otroctví jsme na každém setkání očekávali opětovné zajmutí a další bičování, namísto toho ale hra gradovala jak po stránce akce a prožitků, tak postránce příběhu, ve kterém nechyběly intriky šlechtických rodů, krevní msta, nečekaná shledání a ještě méně čekaná odhalení.

0
KivanVáclav Ort 12.08.2013

Pravda pro nás byl luxusně strávený týden. I přes občasný déšť střídaný horkem jsme se celou dobu královsky bavili. Ať už při vymýšlení jedné neúspěšné vzpoury za druhou, nebo při originálním a povedeném  získávání specializací ve městě Lómelom, či při závěrečné strašlivé pomstě na rodu Arcanis a získání božských dvojčat Likae na naší stranu. Noční setkání při obětování jedné družinky u permoníků bylo divadelně i hudebně úchvatné :). I my, vysloužilí hrdinové v důchodu, jsme získali mnoho nových zkušeností :).

Události

Larpy autorů