Pravda: Potomci bohů (Awain XXVIII)

60 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 4 dnů , 2011

Web: https://www.facebook.com/awain.larp

Galerie fotek : https://picasaweb.google.com/the.awain/20110814PravdaPotomciBohu

Týdenní hra pro šest družin. Konala se 9. do 14. srpna 2011 na hradě Pravda u Domoušic a v přilehlých lesích.

 

Král Miral se oženil a pojal za ženu princeznu ze západu. Ta s sebou přivedla nové náboženství – kult boha Triglava.
Hráči se vydali do minulosti, aby zjistili, kdo zavraždil bývalého krále – Martinase. Zjistili, že vraždu provedli sami, protože král měl v těle mocného ohnivého ducha a byl to jediný způsob, jak ducha zastavit. Duch však nebyl zničen, ale aniž by to hráči věděli, tak se vtělil do jednoho z nich. Když se pak hráči vrátili do přítomnosti, dostal se tak do této doby i duch.
Duch je ve skutečnosti avatar prastarého boha ohně – Bána. Avatar ihned telepaticky kontaktoval uctívače svého boha. Těmi jsou věštkyně ze Stolové hory. Věštkyně se rozhodly, že využijí situace, kdy se objevilo nové náboženství a že zkusí uctívače Starých bohů a Triglava proti sobě poštvat. Toho dosahují pomocí nemrtvých tvorů vytvořených hrozivými rituály.
Hráči řešili problémy s novým náboženstvím a nemrtvými tvory a obrátili se na svoji spřízněnou věštkyni Raak Shashi. Ta ovšem nedokázala nic vyvěštit, protože věštby byly blokovány ze Stolového hory. Bez zlého úmyslu poslala tedy hráče právě tam, protože věděla o schopnostech věštkyň ze Stolové hory.
Hráči navštívili věštkyně, ty je vmanipulovaly do své hry a poslaly na místa, kde avatar v těle jednoho z nich sílil. Raak Shahsi nakonec ale jejich záměry prohlédla. Napsala hráčům dopis, aby věštkyně rychle zničili.
Hráči zaútočili na věštkyně a zabili je. Avatar byl již dosti silný, rozerval tělo jednoho z družiníků a pustil se na družinu. Díky exorcismu od Raak Shahsi hráči avatara zahnali. Objevila se však malá holčička Atia, nejsilnější z nemrtvých služebníků věštkyň. Hráče zahnala a s mrtvými věštkyněmi unikla.

9.5

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Události

Larpy autorů