Pražská Hlídka: Sidestories

Hlídky měly mít pauzu, tak jsme po dohodě s organizátory udělali menší "mezihru".

8.4

14 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AmbeřanDavid Maleček 03.03.2016

Pěkný, akcí a dějem nabitý díl městského larpu, plný zajímavých nápadů, vtipných i vážných situací, pátrání, únosů a dalších zábavných kratochvílí.

Prakticky nebyl čas pít vodku, a to je co říci.

Do budoucna bude třeba trochu dopilovat koncovky příběhů, a za mě rozhodně není nutné připravovat nutně výjezdy rozložené do celé noci.

0
SherdStanislav Hlubocký 03.12.2015

Doufám, že jarní běh, pokud bude, bude klidnější. Tenhle víkend byla brutální jízda bez přestávky. Osobně jsme byl asi na 10 výjezdech a k mnoha dalším situacím jsem se okrajově přimotal.

Ale co se jednoho víkendu týče... Palec nahoru. Bylo to náročně, ale byla to zábava. Ostatně, co mám tak rád na Hlídkách?

Zvláštní situace: "Ježíš kristus, léčitel páté kategorie." Máme
RP a chytré/vtipné rozhovory:  Rozhodně máme. "ČERVENÝ VÝJEZD!!! Ne, to byla kontrolka kávovaru..." Máme.
Napínavé momenty: "Stěny jsou pokryté krví avšude to tu svítí symbolama." Máme
Kolektiv a ten zvláštní "frienemy" vztah s druhou hlídkou. Samozřejmě.

Jde vůbec na něco si stěžovat? Je mi trochu líto, že linka s anarchisty se oproti tomu, co bylo plánováno, poněkud sesypala. Ale jinak? Dejte mi ještě tak dva dny spánku a budu zase chtít ještě!

 

 

0
SvětloPavla Berková 02.12.2015

Parádní našlapaný víkend, který jsem si užila i přes určitá zdravotní omezení. Questy byly řešitelné i pro postavy nevynikající vysokou kategorií, případně "ýbrskilly". Nedostatek spánku (v součtu +/- 6 naspaných hodin za víkend) se jednou za čas dá přežít a já osobně jsem to považovala za výzvu.

Kluci, klobouk dolů, fakt se mi to líbilo, na víkendovku to bylo akorát, jen pokud nechcete pozabíjet hráče a budete plánovat i něco na vyplnění jara, tak tam nechte přes noc trochu víc času na spánek.

Díky.

0
ErnedarJaroslav Fišer 30.11.2015

Klasické Pražské hlídky hraji rok. Klasické je tam schválně, představte si, že nevíte, kdy se vyspíte, počítáte každý kousek energie, protože regenerace vám musí zbýt i na další výjezd, protože jste ji buď někomu dali, stáli někomu v rituálu, nebo, pokud jste operativec a nesedíte zrovna za analytikou, jste byl venku už dvakrát a skoro jste se nestihli ani najíst. Takhle by se to dalo ve zkratce popsat. Za mě výborná akce, řešení příběhů, ochota organizátorů a funkčnost spoluhráčů. Užil jsem si to. 

0
EuriusJames Black 30.11.2015

Diky moc za hru i pres jiste autokomplikace byla super :)