Pražská Hlídka XV: Kdo seje vítr, sklízí bouři

50 hráčů, mužů, žen, 50 obojetných

hodin , 10 dnů , 2016

Web: http://www.prazskahlidka.cz

V pražských ulicích se zvedá vítr a věští přicházející bouři. Je jenom otázkou času, kdy se rozkvílí nad stověžatým městem a nenechá kámen na kameni. Stačí jeden krok vedle a nic už nebude takové, jako dřív.

 

Pražská Hlídka je městský larp na motivy knih Sergeje Lukjaněnka, odehrávající se v ulicích Prahy, který probíhá již od roku 2010.

Již XV. díl tohoto dlouhodobého larpu, tentokrát s podtitulem "Kdo seje vítr, sklízí bouři", se odehraje v termínu 18. - 27.11. 2016.

8.6

16 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ErnedarJaroslav Fišer 30.11.2016

Zúčastnil jsem na celém LARPu jen několika málo akci, poněvadž jednání postavy vykrystalizovalo jiným směrem, než se odebíralo většinové dění. Ale i to co jsem viděl bylo promyšlené, výborně zpracované, CP velmi dobře naučená.

Dlouho jsem se s organizátory bavil na téma co s postavou dělat. I když měli přehršle práce okolo celého larpu, stejně si našli čas řešit jednoho jediného hráče a jsem jim za to neskonale vděčný.

Výborně jsem si celou hru užil.

0
CalwëLucka Eliášová 28.11.2016

Boží...
Ač CP - užila jsem si to nehorázně... vypjaté situace, hra mezi CP - hráči nevěděli o co přišli, když nás tam nechali samotné - řešení a pokusy o řešení vlkodlačího prokletí... 

Ne, nechci vědět, kolik jehňat a nemluvňat bylo obětováno bohům za dokonalý počasí, ale od epesně boží mlhy po odjezd z Prahy do záře slunce - dokonalý.... Kloboou dolů <3

 

za mě deset a klobouk dolů, jak jste, holky moje zlatý, dokázaly koordinovat tolik CP a udžet si úsměv :-*

0
SvětloPavla Berková 28.11.2016

Bylo to moc prima. Linka s šifrovačkou byla výživná už od prvního momentu. Začlenění hry do hry - tematické únikovky do larpu byl geniální nápad a já si to fakt moc užila. (Nehledě na více než uspokojivý pocit z toho, že jsme jako tým trhli absolutní rekord.)

Parta, co se tentokrát sešla na štábu DH byla funkční a hlídka šlapala jak dobře namazaný orloj, možná taky proto jsme občas zuřivě aktualizovali analytiku a snažili se ji přesvědčit, aby konečně zahlásila výjezd, ale takových okamžiků bylo jen pár.

Děkuju všem - organizačnímu týmu za parádní zážitek a obdivuhodnou přípravu šifer, spoluhráčům za pocit, že ten tým co jsme měli byl za dlouhou dobu ten nejlepší a nejsoudržnější a CPkům za všechny ty zvraty, hodiny povídání a pevné nervy v okamžicích, kdy nám něco tak úplně nešlo.

0
OlórinIvo Michal 28.11.2016

Hodnotím čistě subjektivní desítkou. Občas se v larpu věci sejdou neobyčejně dobře: skvělí spoluhráči, dějové zvraty, emotivní scény, a to celé spojené ucelující myšlenkou. Mně se to sešlo v tomto dílu Hlídek. Do teď nevím, nakolik to bylo dílem náhody a nakolik nám organizátoři vidí do hlavy, ale každopádně jsem si to epicky užil!