Pražská Hlídka XVII: Hra stínů

Zastavte se a nadechněte se. Zpytujte svědomí.
Co jste všechno udělali? Na co jste zapomněli?
Zapomeňte na staré křivdy a bolesti. Zapomeňte na hádky a neshody.
Jste jenom střípky celého obrazu. Figurky na velké hrací desce.
Nevěřte všemu, co vidíte.

Je to jenom kouř a zrcadla.

A král se pohnul.

Šach!

 

Pražská Hlídka je městský larp na motivy knih Sergeje Lukjaněnka, odehrávající se v ulicích Prahy, který probíhá již od roku 2010.

Již XVII. díl tohoto dlouhodobého larpu odehraje v termínu 17.11.2017 - 26.11.2017

8.0

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
OlórinIvo Michal 29.11.2017

Subjektivně 10, objektivně lepších 8; zprůměrováno na krásné devítce.
Je málo larpů, kde postoje a vztahy mezi postavami vznikají postupně v průběhu jednotlivých dílů klidně po několik let. A přestože Hlídky lze uchopit z mnoha různých pohledů, bylo to pro mě právě vyvrcholení dlouhodobých příběhových a vztahových linek, co udělalo tento díl výjimečným. Když k tomu přidáte vstřícnou a ochotnou organizaci, skvělé spoluhráče a pořádnou dávku emocí, není divu, že hodnotím vysoko.

0
ErnedarJaroslav Fišer 28.11.2017

Zahrál jsem si a odpočinul zároveň. Z reality všedních dní do světa, kde vám město padá na hlavu, někteří vás nenávidí a s některými by jste šli vstříc posledním dnům. Obdivuji organizaci za vytrvalost, nervy a vstřícnost, se kterou dělali tento díl.

0
ElltarMichal Hlavatý 28.11.2017

Snad doposavad jeden z nejsilnějších zážitků na LARPech obecně.  Hru jsem si náramně užil. Ať už řešení problémů, vztahových záležitostí nebo finální setkání s personifikací Prahy a scénu na Petříně. Moc slov netřeba. Hlídky jsou prostě Hlídky...