Pustina PA: Střed zájmů

80 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 7 dnů , 2016

Web: http://www.pustina-pa.cz

Galerie fotek : http://pwx.rajce.idnes.cz/Pustina_PA_2016

Autor fotografií : Patrik Cvak

Autoři: Hagen Michael B

Skupiny: Orgové, Inc.

Kontinent Aenea požírá světová válka, Pakt i Syndikát v ní dosahují pouze dílčích úspěchů, což se na jednu stranu Asyla vůbec netýká, na stranu druhou.... Temnota se díky přítomnosti artefaktů stává strategickým bodem na válečných mapách. A nejen na nich. Dalo by se říct, že na každý pořádný mapě je Asylum z nejakého důvodu. Až to zjistí Kazatel, tak ho asi...

Díky striktnímu vyžadování neutrality a díky výše uvedenému bylo Asylum odříznuto od podpory společnosti Johnson, Inc. a z vědecké výpravy se stává záležitost života a smrti (což žel bohu namená prakticky nulovou šanci na výskyt zánovních síťovaných podkolenek, Adolfe). Čehož využívají mocnosti Temnoty, které vykládají pomyslné karty na stůl.

Pustina PA je sedmidenní larp zasazený do postapokalyptického světa s prvky shadowrunu, odehrávající se v přírodě kousek od Náměště nad Oslavou.
Pustina PA je rozsáhlý sandbox, který vám umožní prožít silný příběh ve stylu, který si sami zvolíte, a nabízí neomezenou svobodu rozhodování při jakékoli činnosti.
Pustina PA má unikátní systém pravidel, která v sobě propojují klasický i airsoftový soubojový systém a prvky mystiky.

Třetí ročník postapo akce se uskutečnil od 29. 7. do 5. 8. 2016 a přinesl všechny charakteristické vlastnosti s Pustinou spojované: non-stop hraní, technologické artefakty, pokročilý hackovací systém, rádiové relace, rozsáhlé území s několika herními bázemi a plnokrevný postapo svět.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1