Signs of Life

4 hráčů, 2 mužů, 2 žen, obojetných

4 hodin , dnů ,

Je potřeba zaplatit hypotéku, umýt nádobí a pomoct rodičům s Windows. Někde mezi tím byste si měli najít čas na "život". A ten, jakožto příběh, obvykle za moc nestojí. Zvlášť když jste hlavní postava.

Signs of life je o obyčejném životě, o tom, že vám utekl pes a že možná trochu moc pijete. A že možná za tím vším něco jako život je.
Autoři se pokusili o zkřížení jeepformy a The Sims - zkombinování dramatu každodenního života a minimalistických technik.

Larp do češtiny přeložila Marťa Drabinová.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HanaHana Lauerová 28.08.2014

U Signs of life záleží na tom s kým to hrajete a jaké si to uděláte. A já měla to štěstí, že jsem měla perfektní spoluhráče a dokázali jsme vytvořit příběh, který v sobě měl vše, lásku, bolest, zradu a rybaření. Byly tam části velmi dramatické, ale také ty u kterých jsem nemohla popadnout dech smíchy. Prostě neopakovatelný zážitek...

0
ZikJan Fajmon 26.08.2014

Lapr opravdu využívá minimalistických technik, které však dávají velký prostor pro nápady hráčů. Záleží pak na hráčích, jak moc zajímavý příběh si udělají a jak si celý larp užijí. Musím říct, že v naší sestavě to fungovalo perfektně a já si užil jak příběh (jako celek), tak každou zahranou scénu. Napasovali jsme tam nejen dramatické a romantické, ale také hodně komické scény. Opravdu, v tomto larpu se můžete vyblbnout ve všech žánrech. Prostě život!