Silo 7

5 hráčů, 2 mužů, 2 žen, 1 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2015

Ve státě Tritus býval život takový, jako všude jinde. Se svými sousedy neměl příliš vřelé diplomatické vztahy, ale po dlouhou dobu se věci držely v normálu. Před několika lety se však svět jak ho tamní obyvatelé znali změnil, když se v podzimních mračnech objevily štíhlé tvary jaderných raket. Nikdo si nebyl úplně jistý, co se vlastně stalo. Ale válka se rozzuřila rychleji, než by kdo čekal. Začala rozsáhlá evakuace obyvatelstva. Sila, obří podzemní komplexy určené právě k přežití jaderné války, se stala záchranou pro desetitisíce lidí. Miliony dalších životů ale byly ztraceny a povrch se stal absolutně neobyvatelným. Sedm sil zůstalo jedinou civilizací na území Tritu a udržovalo mezi sebou čilý kontakt. Je to několik týdnů, co se komunikační linky se silem 7 odmlčely. Nepřišel nouzový signál. Nikdo nezahájil předepsané postupy pro případ nefunkčnosti komunikačních prostředků. Je ticho…
Velení Jedničky rozhodlo o vyslání zvláštní mise, která má za úkol zjistit, co se stalo, a poskytnout silu 7 veškerou potřebnou pomoc.

9.2

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
DikéKateřina Eva Andrysová 07.03.2016

Komorní Lipník, 4.-6. 3. 2016

Silo byl nejlepší larp toho víkendu, který ve mně zanechal ten naprosto nejlepší dojem. Má ještě nějaké drobné chybičky (orgové ve tmě, info, které by se mohlo poslat předem spolu s postavami apod.), ty ale larpu vůbec nevadily. Měla jsem luxusní spoluhráče, kteří si luxusně vybrali postavy, a vlastně i díky tomu všechno vyšlo tak skvěle. Jsem nadšená a rozhodně si myslím, že tenhle larp má budoucnost.