Škola

24 hráčů, 12 mužů, 12 žen, 0 obojetných

4 hodin , 0 dnů , 2011

Vzpomínáš na šťastná a radostná léta na základní škole? První pusa, první cígo. Největším úspěchem roku bylo získání kartičky oblíbeného hokejisty. Nejčtenější literaturou fotoromán z Brávíčka. Poznámka v žákajdě se jevila jako neřešitelný problém. Chceš to prožít znovu? Hurá do Školy! Škola je odlehčený zábavný larp pro 24 žáků a 3 učitele. Odehrává se v prostředí páté třídy základní školy devadesátých let (to aby hráči nebili pedagogy hrané organizátory). Pátá třída, období, ve kterém se největší nepřátelé nachází v protější třídě a kdy milostné psaníčko nevyhnutelně vyvolá posměšky spolužáků. Tato veselá hra je vhodná jak pro prvohráče, tak pro ostřílené larpery. Užije si ji zkrátka každý (experimentálně ověřeno). Hra Škola je zaměřena na hraní dramatických situací, rozhodně v ní nejde o vítězství či vciťování se hluboko do charakteru postav. Je vystavěna na nadsázce a extrémních charakterech. Ať už chcete být ultraslušným šprtem či největší raubířkou ve škole, pojďte se vrátit do školních lavic!

7.6

90 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
GavrocheJan Winkelhöfer 25.08.2014

Trocha nostalgie a štědrá porce humoru tvoří dohromady luxusní sandbox, kde jde vážně jen o to si co nejvíce zablbnout. Prostoru je k tomu více než dost - ať už se sbírají céčka, hokejové kartičky, napovídá při zkoušení, nebo kouří na záchodě. V podstatě jediná námitka by mířila na délku hry - pro mě osobně byla hrozně krátká. Sotva si člověk nějak zvykl na návrat do školních let, už byl čas končit. Ale o to je zas větší chuť se do Školy někdy příště vrátit. 8/10

0
PajaPavla Lišková 28.04.2014

Zahrát si Pipi Punčochatou, co víc mohu chtít :-D ? Super návrat do dětství, snů a ideálů.  

0
PeldricPetr Urban 28.04.2014

Škola mi udělala radost. Postava, kterou jsem dostal, mi sice úplně nesedla (i když bylo tam spousta skvělých momentů), ale stejně jsem se hrozně bavil - výkony ostatních hráčů i celou atmosféru 5. třídy. Několikrát jsem za hru vypadl z role, protože jsem se prostě smíchy neudržel (když mě seřval pan učitel Bystrý "na tři doby", když jsme se s třídní šprtkou hádali, kdo je chytřejší...). Bylo to takové... prostě hrozně hezké a vtipné a taky o vzpomínání. Bylo to super. 8/10 a moc díky!

0
ŠuhinkaIvana Šuhajdová 27.04.2014

9/10 neuveritelne mi sedla postava ultra sprta, ktery ustavicne spehuje, drbe a bonzuje :-D nemela jsem ani na chvilku cas si vydechnout a to bylo skvele... Skola je vybornou hrou, kdy se diky famoznim vykonum vyucujicich prenesete zpatky do pate tridy a znovu si prozijete male ( pro nekoho velke ) starosti a radosti. Jeden bod ubiram za to, ze by mohla byt delsi... Alespon tedy hodiny, ptz ty byly opravdu zabavne :-D

0
MorgainKateřina Holendová 07.10.2013

Hodnotím 8/10.

Pro mě byla hra příjemné retro plné vzpomínek. Zábavná, jednoduchá, téma které osloví a příjemně rozesměje. Není moc her na lehká témata a o to víc si člověk dobrou takovou užije. Navíc mi to přijde jako fajn hra pro nováčky.

Skvělý nápad jsou mluvící jména.

0
BalúBalú 19.05.2013

Poprvé v životě jsem šla v neděli do školy a bylo to moc fajn. Zejména spolužáci neměli chybu, ať už se jednalo o geniálního (byť trochu zapáchajícího) Syrečka, matikářovu dcerušku nebo ty, kteří mě (céčky nepolíbenou) naučili hrát čáru. Díky!

Mluvící jména jsou skvělý nápad a učitelé byli zahraní na jedničku. Vlastně jediné, z čeho jsem byla nakonec trochu mrzutá, bylo to, že jsem si nevybrala roli, ve které bych si zkusila základoškolský život z jiného úhlu - hrála jsem trochu hipísáčtější desetiletou sebe samu - takže za sebe doporučuji jít opravdu do něčeho, co vám v páté třídě bylo na hony vzdálené :)

0
PatrikPatrik Krupička 13.05.2013

Hráno dvakrát, verdikt 9/10 (jasný, asi pro nikoho to není zážitek jeho života, ale na to si larp ani nehraje)

0
PribiPribináčka Pribináčková 12.05.2013

Díky za pěknou část neděle. Člověk se oprostí od svých problémů a má na starosti důležitější věci, jako třeba, že ta miluje toho a Kája vyhrál anketu o nejhezčího kluka. Juuuu. Doporučuji na vylepšení nálady a dobré pro uvolnění :-).

0
MontyMartin Bezdíček 12.05.2013

Užil jsem si příjemnou neděli, během ktére jsem se vrátil do školy, ale tak nějak lépe a radostněji a užil jsem si díky tomu fajn lar, který není nijak převratný, ale zároveň je hodně zábavný a zajímavý snad ani nemůže urazit. Prostě doporučím každému a hlavně prvohráči.

0
MuDaniel Hrnčíř 25.03.2013

hodnotil jsem: 7, ale dal bych nejraději 6,5
Určitě lze hrát opakovaně - což je velké plus, ale nepřišla mi tak dobrá ani tak zábavná jako jiným hráčům. Sám úplně nevím proč, jestli jsem si zvolil špatnou postavu nebo neměl úplně náladu. Berte moje hodnocení subjektivně.