Školní sraz

5 hráčů, 2 mužů, 2 žen, 1 obojetných

4 hodin , dnů , 2019

Autoři: Berenika Berenika Součková

Skupiny: —

Školní sraz po letech. Chata v lesích. Pět spolužáků, kteří nedokáží zapomenout. Komorní larp o starých hříších, nových tajemstvích a hledání identity.

Kdysi jste se vídali každý den, přátelili se i nenáviděli. Patnáct let je ale dlouhá doba a člověk by řekl, že jste to dobré i špatné nechali dávno za sebou. Nebo ne? Běžné otázky vypadají nejdřív nevinně. Jak se komu daří? Kde pracuje? S kým žije? Je spokojený? Ale i takové otázky dokáží zjitřit staré rány a připomenout, že jste se možná nezměnili tolik, jak jste chtěli a mysleli.

Celý larp se odehrává v průběhu třídního srazu po patnácti letech. Ocitnete se na lovecké chatě kdesi v horách v Kalifornii a čeká vás večer se svými oblíbenými a méně oblíbenými spolužáky ze střední. Postavy byly sice kdysi spolužáky, ale pak se každý vydal svou cestou a nasbíral nová trápení i úspěchy. Řeč tedy nejspíše přijde jak na jejich společné vzpomínky, tak na jejich nové, skvělé životy.

Jedná se o komorní larp klasického typu, kde je velký důraz kladen na postavy a jejich vztahy. Celá hra probíhá v jedné místnosti a vnější vstupy do hry jsou minimální. Je vhodný zejména pro hráče, které baví komplexní postavy a postupné odhalování všech vrstev jejich minulých i současných vztahů. Obsahuje citlivá témata.

1 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1