Skyrim - Hostinec Old Hroldan

10 hráčů, 2 mužů, 2 žen, 6 obojetných

4 hodin , dnů , 2016

Vypukla velká sněhová vánice, v těchto krajinách a v tuhle roční dobu nic nezvyklého. Všichni pocestní se schovávají v nejbližší hospodě, v hospodě Old Hroldan. Mezi obyčejnými hosty se potulují i podivíni, hazardní hráči a tajemná postava v koutě má neustále pod stolem nůž. Kdo ví, jak se vše bude těchto pár dnů odehrávat a kolik tajemství skrývá samotná hospoda.

9.5

12 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PivasAleš Krahulík 25.11.2019

Na tomto larpu jsem byl již mnohokrát jakožto hráč, i jakožto pomocný organizátor. Díky tvůrcům hry je hra pokaždé jiná, při každém průběhu překvapí něčím novým a lze z mého pohledu pohodlně korigovat. V každé z průběhů kterých jsem se zůčatnil se objevoval nějaký hlavní příběh, jenž se každým larpem zcela změnil, který hráči měli možnost řešit, ale nemuseli a přes to byl larp neuvěřitelně zábavný. Zahrát si ho rozhodně doporučuji, neboť nabízí velkou rozmanitost postav i příběhu a zatím se nestalo, že by na něm nastal nějaký problém. Tímto děkuji všem orgům i hráčům, že tento larp dělají zas a znovu úžasným.

0
GregorAdam 24.11.2019

Larp jsem si velmi užil. Skvělí hráči a orgové, díky kterým larp výborně fungoval. Ani jednou za hru se nestalo, že by mě larp přestal bavit a na konci larpu jsem je hned začal těšit na další. Tímto chci poděkovat orgům za úžasný larp.

0
ŠtefanovičŠtefan 24.11.2019

Hrál jsem 4x, pokaždé se hraje jinak, a ačkoliv  jsem si myslel opak tak mě vždy překvapí něco nového, co jsem nečekal :D. Chtěl bych tvůrcům poděkovat za jejich vynikající práci, vše vždy fungovalo a byla sranda. Za císařské!

0
Hradič StavovýHradič Stavový 16.07.2017

Skvělý LARP se skvělými hráči, kde to nikdo nekazil ostatním a se skvělými orgy. Menší počet hráčů vůbec nebyl na škodu, třebaže hra byla trochu pomalejší a klidnější. Když venku zuří vánice, není lepšího nápadu, než se ukrýt na nějaký ten čas do hospody, přestože se tady potkáte s bytostmi, kterých byste se měli obávat, nebo které by se měly obávat vás. LARP, který si nestačí zahrát jen jednou.