Skyrim II: Hircinova kletba

55 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 4 dnů , 2014

Web: http://www.skyrimlarp.wbs.cz

Autoři:

Skupiny: Valachian Larp

Jedná se o Larp pořádaný na Vsetínsku skupinou Valachian Larp. Letos proběhl druhý ročník hry inspirované světem TES, odehrávající se v nehostinné zemi Skyrim. 

9.6

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PavlínaPavlína Rozsypálková 30.07.2014

"Skyrim je jako Vanoce" :D je jednou do roka, vsichni se na nej tesi a kdyz skonci, tak nejaky ten patek trva, nez se z tama clovek uplne dostane... at jsou ostatni larpy jake chcou, Skyrim je nejlepsi :)

0
OndraOndřej Silný 30.07.2014

Velmi povedený LARP s úžasnými zvukovými/vizuálními efekty. Herní prostředí se opravdu povedlo, konec provázkům mezi stromy a neviditelným zdím. 

Jedinou výtkou jsou malé, bezvýznamné detaily, které se na atmosféře podepíšou opravdu hodně. Například plastové zkumavky s modrými vršky namísto obyčejných flakónků na lektvary.

0
MinedanRoman Mareček 29.07.2014

Sice to byl můj první larp, ale i tak maximální spokojenost.  Jestet lepší než jsem si já dobrý larp představoval.  Doporučuji :-)

0
ChleboSamo Chlebana 28.07.2014

Jo, môj prvý larp v česku, oproti slovenským bol uplne naj, v prvom rade kvôli tomu že na slovenských larpoch umrie počas celého larpu do 5 ľudí, tuto pomaly každý skapal aspoň raz ( fuck you liečitelia légie ! :P ).
Úplne naj BORDEL, diki dámy, pes, khajiiti a iná háveď čo sa tam o všetko starala ;) ale aj zvyšku orgov, dúfam že skyrim bude aj o rok :D

PS: Ak alchymista, tak khajiit, bez schopnosti vyrábať skoomu to je o hovne :D :D 

Sláva Lakatošovi ! 

0
ReddoTibor Hrušecký 28.07.2014

Monstrózně epesní kulervoucí larp... Užil jsem si ho snad víc než svůj první Gothic!