Slzy lesa (Awain XXIX)

10 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2011

Web: https://www.facebook.com/awain.larp

Víkendová hra pro jednu družinu. Konala se 29. - 30. října 2011 u obce Loutí u Slapské přehrady.

 

Lidé ji nazývali prostě Bitvou u Průsmyku, ale pro Starší lid byla tato bitva přízračným mezníkem. Dnem slz, bolesti a zoufalství. Dnem, kdy jejich vláda definitivně skončila.
Poslední Král lesa, Ašivan, sjednotil lešije a vyrazil proti legiím Impéria, ve snaze je zastavil. Ale neuspěl. Po několika počátečních úspěších došlo ke konečné bitvě. Ocelové šiky říšské armády rozdrtily hordy hejkalů, skřítků a ostatních. Celá krajina se pokryla mrtvými těly a pláčem těch, kteří přežili.
Poslední zbytky Staršího lidu prchají na sever a na východ, v naději skrýt se před postupující armádou. Vědí ale, že tím jen oddalují nevyhnutelné.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
Aldaris VölungarPavel Kreisinger 20.05.2015

Výborná komorní družinovka z propracovaného prostředí awainského lesního lidu. Hra měla výborný scénář, rychlý spád a závěrečná bitva, kde nepřítel připlul na reálné lodi neměla chybu. Jeden z najlepších awainů, který jsem kdy hrál.

Svým způsobem zajímavým a netradičně pojatým pokračováním byla akce z července 2012, která se konala v Brdech.  Tehdy proti sobě sobě stály dva kmeny lesního lidu a na závěr hry došlo k volbě lesního krále. Prosím o doplnění do databáze.

Události

Larpy autorů