Space station

12 hráčů, mužů, žen, obojetných

4 hodin , dnů , 2009

Autoři: Zak Ondřej Staněk

Skupiny: Potkani

Dechberoucí temnota, chladné ticho a smrtící vzduchoprázdno. Takový je vesmír. Ten prostor, který hned od počátku ohromil lidstvo. K ohromení se ale velmi rychle přidalo i jiné slovo: podrobení. A tak začaly závody o dobytí vesmíru. Ale to bylo už dávno. A vlastně, kdo tomu dneska věří? Je přece jasné, že tahle cesta do kosmu bude něčím zcela novým. Něčím výjimečným. Vesmír skrývá mnohá tajemství a překvapení. Připojte se a poznejte některá z nich.

Po třetí světové válce se lidstvo jen pomalu vzpamatovávalo, takže trvalo dlouhých 100 let, než došlo na další let do vesmíru. Jeho cílem je jen běžný průzkum planet, jak tvrdí Strana, jediná politická moc vládnoucí absolutně už od konce války. Není se čemu divit, během války bylo ztraceno velké množství někdejších vědomostí. I proto přichází na posádku pocit „něco je špatně“ až ve chvíli, kdy se kosmická loď odchýlí od plánovaného kurzu a zamíří na oběžnou dráhu Země k orbitální stanici, o jejíž existenci má málokdo vůbec tušení.
Bojíte se mimozemských stvůr? Tady poznáte, že ty nejhorší stvůry jsou mezi námi. Připravte se na nervydrásající pobyt na kosmické stanici GUARD XF-3…

Space station je krátký komorní LARP pro 6-12 hráčů odehrávající se na malé vesmírné stanici. Pravidla jsou stejná jako u komorních larpů – uchopení role a její maximální prožití na daném prostoru za daných podmínek.

Čeká vás napětí, rozhodování a interakce. Budete mít možnost strávit několik hodin odhalováním neuvěřitelné a děsivé pravdy. Vaše postava bude mít své názory, svůj cíl a svoje argumenty. Ale jak obstojí mezi ostatními? Dokáže rozplést pavučinu intrik?

0 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1