Spící les [2015] - Jménem trůnu a chrámu

Spící les je larp ze světa Posla božího a Svobodného přístavu. Volně navazuje na události předchozích her. Od předchozího ročníku „V tom roce pitomém“ nás opět bude dělit jeden rok. Tak jako vesnička Corme, leží Bílá voda na kraji Belmontu, černého lesa v alcamském předhůří. Bližší informace naleznete na stránkách (http://spiciles.cz/letosni-rocnik/aktualni-setting).

V přirovnání k historii našeho sěta se přibližně jedná o období po Třicetileté válce někde v lesích střední Evropy. Kostýmově se budeme pohybovat cca někdy mezi Třicetiletou válkou a Napoleonským obdobím. V oblasti technologie a vědy jsme ve stejném období, avšak ovlivněném přítomností magie a astrálních bytostí.


Ono už se tomu moc nedá říkat vesnice,“ pokračovala komtesa. „Poddaní Bílou vodu opustili krátce po smrti Vašeho otce a to, co zbylo, spálil před nějakou dobou oheň. Kromě tvrze Vašeho otce tam nezbylo jediné stavení. Až tam přijedete, budete začínat prakticky na zelené louce.

Reyeská komora má na tuto věc názor shodný s dalšími úřady císařství, nerada se dělí,“ pokračovala nyní komtesa. „A jelikož jste legitimní dědic panství, zvolili jsme Vás jako tu správnou osobu. Věříme, že nám nedáte důvod, abychom museli hledat někoho jiného.

Arsenniho obličej už nějakou chvíli zářil jako měsíc v úplňku. Takovéto nabídky se neodmítají. „A co za to ode mě budete chtít?“ nedalo mu.

Nic, jen abyste nám za to byl vděčný, a nezapoměl komu jste vděčný.

Vám, nebo císařství?

Komtesin úsměv byl v tu chvíli ztelesněním radosti a upřímnosti. „Pane Arsenni, my jsme císařství.

 

8.7

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
TerkaTereza Marková 22.07.2015

Klasický svět-LARP s delší herní dobou, která vám umožní naprosto se propadnou do děje, poznat propracované postavy ostatních hráčů a žít s nimi jejich životy. Pro mě tam byly nejlepší krásné postavy, silné příběhy a možnost tvořit tuhle hru a její příběhy právě samotnými hráči. Hra byla plná pravého dobrodružství a emocí, akce a měla prostor i pro humor a blbnutí. Jak se patří na hru se 4 herními dny, dostavil se pořádný bleed. Hra by pro příště snesla větší revizi pravidel.

Budu se těšit a nový příběh. 

PS.: Les nemůže za vaše p****** životy!

Události

Larpy autorů