Star Crime

8 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 8 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2011

Autoři: Maoren Jakub Šváb

Skupiny: —

Otevíráte důl na nehostinné planetě a potýkáte se s nesnadnými pracovními podmínkami? Dělníci ve vaší továrně vstoupili do stávky a vy nemáte zájem jednat s odbory? Hledáte způsob jak zlevnit veřejnou stavební zakázku pro Alianční vládu? Nebo máte nedostatek dobrovolníků pro biochemický experimentální výzkum? Neváhejte, StarCrime Ltd. je tu právě pro vás!
S flotilou dvanácti set mezihvězdných plavidel – třetí největší v galaxii! – všech velikostí, tvarů a úrovní automatizace je StarCrime Ltd. schopno pokrýt svou činností všech 52 sdružených systémů Aliance Planet a na zvláštní objednávku poskytuje služby dokonce i na nově osídlených planetách. V oblasti penitenciárního outsourcingu a privátních penitenciárních institucí působíme již od roku 2094, téměř dvě století zkušeností a stabilního rozvoje portfolia tedy hovoří za nás!
Vědecké experty, fyzicky zdatné dělníky, odborníky na přežití v náročných podmínkách, laboratorní objekty i vojenské posádky, to vše může naše společnost poskytnout v provedení dle vašich požadavků!
Máte zájem o naše služby, hledáte pracovní uplatnění? Kontaktujte nás na jednom z našich 1092 kontaktních pracovišť, případně na kontaktní schránce Alli.Cortex/StarCrimeLtd! Uchazeči o zaměstnání prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „práce“. Zájemci poptávající personální služby prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „objednávka“. Zájemci o penitenciární outsourcing prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „penitenciární nabídka“.

StarCrime. Největší soukromá korporace v mezihvězdné přepravě. Největší „personální agentura“ v Alianci Sdružených Planet. Největší zločin proti lidskosti. Víte jak vypadá peklo? Nechte se zatknout na planetě, jejíž vězení provozuje StarCrime. Poznáte to na vlastní kůži. Tak jako já. A tak, jako těch pár nebožáků – vězňů Centaurijského Protektorátu na palubě lodi SS ExploreJail 42, mířící do končin dříve ovládaných nepřáteli Aliance. Loď se zřejmě vymkla kontrole a vězni se probouzí ve své cele. Proč se probrali a co se stalo s posádkou? Dorazili na místo určení nebo nekontrolovaně plynou prostorem dál? A dokážou vůbec najít společnou řeč, nebo přežije jen ten nejdrsnější?

5.6

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
SpizeJosef Podlesák 17.04.2013

Jeden z mejch prvních komoráků, kde jsem hned vyfásnul docela exponovanou a důležitou postavu a místo hraní jsem jen čuměl jak tele na vrata. Takže s odstupem času na to nevzpomínám úplně nejraději.

All in all mi to přijde jako standardní gamistickej komorák, se zajímavym... CPčkem, který pořád něco přepočítává :-)

0
DarienKristýna Obrdlíková 11.03.2013

Zajímavý námět, u kterého jsem měla problém s uchopením své role tak, aby vytvářela dostatečné napětí ve hře. Prostředí, ve kterém se to odehrává, je také vzdálenější běžným představám a trvalo mi docela dlouho, než jsem se do situace vpravila.
Také využívá mechaniku, kterou někteří vnímají jako dobrou, ale jiní ji vidí problematičtěji - osobně jsem z ní také nebyla nadšená, probouzela ve mně pocit, že děj nemohu příliš ovlivnit (neboli organizátor vede hru příliš okatě).
Larp pro mě v celku přinesl spíše možnost experimentovat s hraním.