Summer Lovin' (HL verze)

6 hráčů, 3 mužů, 3 žen, 0 obojetných

2 hodin , 0 dnů , 2012

Co se skutečně stalo během festivalu? Jak je možné, že z nejroztomilejšího kluka zbude jen pochybná vzpomínka na ten nejmizernější sex v celém životě? Či jak se může stát, že skončíš v levném karavanu s holkou, po které už roky toužíš, když bys měl být přece úplně jinde? Alespoň podle toho, co jsi řekl své přítelkyni.

Tři dívky a tři chlapci. Tři příběhy o tom, kdo, kde, s kým a proč. Tři pohledy - jeden vyprávěný dívkami, jeden chlapci a jeden skutečný, který se opravdu stal.

Tento larp není o hledání perfektního partnera, kterému nadbíháte, milujete se s ním a žijete šťastně až do smrti. Tento larp je o nepohodlné jednorázovce ve stanu, s trávou píchající do zadku, a o podivném pocitu „po tom“, když zjistíte, že jste před sexem prohodili sotva pár slov. Je však také o krásných pocitech z partnerovy blízkosti, vzrušení, naději, že bude něco víc a hlavně společné zábavě a legraci.

Jde o odlehčený až groteskní larp na téma, které neprobíráte se svou mámou. Sex. Jako hráči nepřekročíte běžné larpové hranice fyzické intimity. I přesto jde o hru pro odvážné hráče, kteří se nebojí říkat a popisovat vše, ať už se jedná o emoce, které zažíváte uvnitř nebo pohyby, kterými se projevujete zvenčí. A to do každého nejniternějšího detailu.

--
Jde o upravenou verzi originální hry Summer Lovin ' do českého prostředí pod záštitou iniciativy Hraju larpy.

7.7

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ČikiPetr Kuběnský 15.10.2019

SM (ta zkratka je mimochodem perfektní) je zajímavej špíl. Česká iterace správně po jednom uvedení změnila kurz a z vážné hry o sexu, se stala lechtivá komedie, ze které trapno cáká na všechny strany. Bohužel je ještě pořád trochu vidět stopy předchozího směřování. Myslím, že by hodně pomohlo upravit postavy a zkrátit workshopy (jejich místo v zásadě může zaplnit dostatek alkoholu :)), protože tahle hra opravdu velkou přípravu nepotřebuje. Určitým minusem, kterej vnímám, je i to, že jednotlivé dvojice hrajou postupně, čiže první dvojice má po půlhodině odehráno a pak už jen sleduje dění. To je sice zábavný, ale samotná "hrací část" pro ně skončí moc rychle. Naopak geniální prvek představuje kombo "nejprve se kamarádům pochlubím/postěžuju, jaký to bylo" a pak si zahraju "jak to skutečně bylo". Samotnej ústřední element výstavby (mluvím o sexu do všech myslitelných podrobností) dělá z SM výbornou komedii, na kterou budete dlouho vzpomínat.

0
HonzaHonza Kulveit 04.11.2013

(2. běh, Larpvíkend 2013) Larp ...o sexu, který posunuje hranice erotiky v komorním larpu o trochu dál, ale jiným směrem, než třeba Rocker. Popisovat detailně a ve dvou co a jak děláte při sexu a co se vám přitom honí hlavou zní jako dost zvláštní nápad, ale výsledek pohybující se někdy mezi komedií až groteskou a erotikou až pornografií funguje a je neuvěřitelně zábavný. Vážnější rovina vztahů, kontextu k čemu vlastně té noci na letním festivalu došlo, a střetu očekávání holek a kluků je v larpu taky, ale dramatickou vztahovku fakt nečekejte.   (9 / 10, výborné před sobotní party)

0
EliškaEliška Applová 04.11.2013

Druhý běh, 10. Larpvíkend (2013)

Dopředu bych fakt neřekla, že z Summer Lovin budu mít nejsilnější zážitek z celého víkendu. Nutno podotknout, že je zapotřebí, aby mezi vámi a člověkem, s nímž jste v páru, fungovala chemie. Aby to jiskřilo a přitom jste měli jistotu, že to nepřekročí hranice hry. Nu a samozřejmě i na výběru postav, který v této hře nedělají hráči, ale organizátoři. Ti také vybírají jednotlivé hráče do páru. A u nás se jim obojí povedlo na jedničku.

Hra vás nutí překračovat hranice vlastního studu a intimity. Ukazuje, že někdy je složitější o věcech mluvit, než je dělat.

Hodnotím čistě subjektivně na základě supr prožitku a toho, že se na hře velmi líbí posouvání hranic toho, o čem se lidi stydí bavit kvůli (dle mého názoru často zbytečné) tabuizaci naší sexuality. 9/10

0
NellmegilJan Chvátal 04.11.2013

No tyjo..já asi nevím co k ní napsat tak abych to z jednoho směru nepřehypoval, zároveň aby tam vyznělo to, že záleží na lidech a zároveň, že to vlastně sice je o sexu, ale není o sexu...pravda...to co tam zaznělo, že to v některých ohledech je doopravdy jako sex akorát bez sexu samotného taky sedí. Navíc je tam zas ta tuna kontrastů, práce s přetvářkou (speciálně u našich postav naprosto neuvěřitelná) nebo sebeklamem případně morální kocovinou. Prostě pro každého něco. Račte nakoupit a užívejte co se dá.

A jinak, pro mě samotného to bylo (asi tak jako pro postavu) bezstarostnou jízdou a čirou zábavou. Hodně ale půjde i o to s kým hrajete.