Svobodný přístav [2012] - Narozeniny císařovny

60 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 4 dnů , 2012

Autoři: Mealtiner Michal Truhlář

Skupiny: —

Císařovna Alexandra slaví deváté narozeniny. Touto událostí žije posledních pár měsíců celé císařství. Vždyť deváté narozeniny jsou v životě každého krarka ty nejdůležitější, a co teprve jedná-li se o narozeniny samotné císařovny. Celé říše se zmocňuje zmatek místy přecházející až v šílenství, neboť kdo složí císařovně k nohám dárek, který ji zaujme, ten může změnit svou budoucnost.
Hlasitá ozvěna těchto událostí dolétla až na samý okraj císařství, na malý ostrov vzdálený tři dny plavby od pevnosti Skagerak. Tento ostrov má na mapách vznešené jméno: Ostrov císařovny Margarety. Nachází se na něm zátoka s přístavem, základna krarkské flotily, hospoda, pár dalších domů a provozoven nejrůznějších služeb a pak už jen neprostupný prales, o kterém se teď ví snad ještě méně než před padesáti lety, kdy byl přístav založen. Že nad některými loděmi v přístavu vlají černé vlajky se zkříženými hnáty? To zde nevadí ani císařským důstojníkům, kteří s piráty svorně popíjejí ten zaručeně nejlepší rum na východ od Ixanderu. Kdo by se měl nad něčím takovým pozastavovat na ostrově, kde druhý nejslavnější pirát Provazník Mallone svedl císařovnu a ona pak ostrovu udělila beztrestnost? Hlavně když okolnosti zlatě cinkají, plné měšce mění majitele a rum ze sudů teče proudem…
Ve věku zámořských výprav, pirátů, bukanýrů, hledání ztracených pokladů, děl, hospodských šarvátek a zkrátka všeho co patří ke správnému pirátskému životu se odehrává v pořadí již osmý larp ze světa "Posla božího". Tentokráte však s novým organizátorským týmem, novým elánem a novým příběhem.
Hra byla připravována zhruba pro 60 hráčů. Akce se účastnilo nakonec jen 53 účastníků.

9.0

19 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
RobRobert Waschka 06.10.2013

Stále trochu punkové zázemí, ale strašně dobrý parta lidí kolem, vždycky se dá najít nějaký link pro činnost, epické scény co bych ani nečekal.

Události