Taurea IX: Stesk padlých

45 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 4 dnů , 2014

Web: http://www.steskpadlych.cz/

Galerie fotek : http://www.taurea.cz/Clanky/Taurea_IX_-_Stesk_padlych.aspx

Autor fotografií : Iri, Cirion, Loreth

Larp Taurea: Stesk padlých se odehrál 28. až 31. srpna 2014 u Nedrahovic (Střední Čechy). Jde již o devátý ročník komorněji laděného fantasy larpu z vlastního autorského světa. Volně navazuje na události předchozích akcí - Hněvu Nesmrtelného a Přísahy Spravedlivého.

Tento ročník nabídl propracovaný dovednostní systém, do detailů vytvořený herní svět s vlastní historií a podložený množstvím legend, jednoduchá a jasná pravidla, reálný soubojový i 24-hodinový systém a především živoucí děj založený na zajímavé příběhové linii, interakci herních frakcí a taktéž samotných hráčů. Hra je nastavena tak, aby měl každý šanci vybrat si postavu a frakci tak, aby vyhovovala jeho herní filozofii.

"Děj Taurey - Stesku padlých se odehrává v zapadlé osadě AShaVeSi nacházející se v tajuplné oblasti zemí stínů, které leží daleko za hranicemi civilizovaného světa. Zde se setkávají přežívší taureiské výpravy se severskou expedicí. Ačkoliv vztah obou skupin není zrovna nejlepší, musí se naučit alespoň na chvíli spolupracovat a najít cestu z této bohem zapomenuté země. Do oblasti se navíc blíží válka a nepřítel je blíže, než se mnozí obávali. Služebníci severských bohů se šíří krajem a v okolních lesích se začíná probouzet prastará síla. Čas se krátí a je třeba hledat pomoc na nečekaných místech a nebát se ani krajních řešení."

8.4

5 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1