Telenovela

14 hráčů, 7 mužů, 6 žen, 1 obojetných

4 hodin , 0 dnů , 2013

Láska. Nenávist. Štěstí. Strach. Přátelství. Závist. A láska.
Nejlepší venezuelská telenovela všech dob nese název Dny našich životů. Je plná emocí a zvratů. V centru dění se nachází dvě znesvářené rodiny - Lanzovi a Pereirovi. Příběhy jejich členů se již po desetiletí splétají a vytvářejí situace, které tak dobře známe z vlastních životů. Jen větší a lepší. Vraždy, osudové lásky, nevěry, nevlastní děti a šťastné náhody. Dny našich životů jsou i dny vašich životů!
Larp je parodií na klasické telenovely. Čekejte zásadní zvrat v každé epizodě, neuvěřitelné herecké výkony a dlouhé pohledy do kamery. Telenovela je krátký larp pro 7 mužů, 6 žen a 1 ženu převlečenou za muže. Hra je dělená na epizody a má pevně daný děj. Celou hrou provází duo slavných producentů José a Pepé.
Telenovela je věnována všem organizátorům HRAJ LARP.

8.0

126 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
RadkaRadka Minarechová 22.07.2019

Rosalinda, GameCon 2019

Bolo to vtipne, krasne chaoticke, a najma plne emocii! Od kastingu, cez rekapitulaciu casti az po finalnu epizodu som sa vyborne bavila a pacilo sa mi, ako nas producenti hecovali k stale lepsim vykonom. Dakujem a odporucam.

0
DanielaDaniela Procházková 18.04.2016

Je to drama, je to drsný, nikdos e s Váma mazat nebude! :D Takže do toho musíte narvat srdíčko, jinak Vám Pepé a José urvou vlásky a rozehrát to nejhorší představení na světě. Slovy klasika: Budete se smát, budete brečet, změní Vám to život.
Ještě 2 dny poté jsem propukala v smích vprostřed normálního dění, protože jsem si na něco vzpomněla...
DĚKUJU za tuhle hru, už dlouho jsem se tak brutálně nepobavila. :D
Já bych šla hned další ráno hrát znova... NEZKRACOVAT!

0
CissiaPavlína Vernarová 17.04.2016

Larp plný srdíčka, zvratů, emocí a špatných herců... Myslím, že zatím na žádném larpu jsem se tak nebavila jako na Telenovele, kde to kolikrát dopadlo tak, že jsem jen neschopně seděla na židli a škytala smíchy.

Předherní workshopy považuji za super nápad, jen mi přišly místy zbytečně rozvleklé. Stejně tak mě i mrzelo, že o polovinu larpu přicházím díky rozdělení scén. Naopak bych vypíchla metodu vnitřního monologu a a scén "co se stalo v minulém díle." 

Hodnocení: 8 bodů 

Role: Olimpia Lanz

0
ViperLukáš Makovička 24.11.2014

Postava: Hernán Hermandéz
Hráno v rámci Larpvíkendu 2014

V prvé ředě bych rád vypíchnul dobře zpracované předherní workshopy, které vlastně jsou už "součástí samotné hry". Kamil i Radek odvedli vynikající práci a vyhráli si s hrou do krásných datailů, které pak tvoří velmi zábavný celek (mluvení na kameru, přehrávání, neuvěřitelné dějové zvraty...). Při další příležitosti bych si tento larp rád zahrál znovu, protože takovou kupu zábavy, humoru a explozí smíchu jen tak nikde nenajdu. :-)

Hodnocení 9/10

0
InushkaInka Dvořáková 24.11.2014

Sledovanost stoupá, producenti jsou spokojení a hráči se výborně baví. Nevhodné pro lidi, kteří si neumí dělat legraci sami ze sebe. K tomu prostě není co víc dodat.

0
IndyTomáš Beníček 24.11.2014

Tolik jsem se dlouho nenasmál :D Nezapomenutelní "José a Pepé" jsou naprosto strhující tým, který do toho dává úžasnou a výživnou energii!! Díky za velmi zábavný scénář, který mě opravdu po celou dobu BAVIL!

0
ZevlaZevla Zevla 29.04.2014

Je to príma.  Připadá mi, že předherní příprava nebo první půlka hry by mohly být trošku kratší, ale po dějovém zvratu v půlce to zase chytlo dech. Někdy mě mrzelo, že nemůžu sledovat scény ostatních. Nejvíc mě snad bavily shrnutí minulých dílů, když jsme přišli na to, jak to správně dělat :)
Mimochodem lituju organizátory, když si představím, kolik telenovel museli shlédnout, aby z nich vysosali ty správné zápletky...

0
DoktorMartin Čepelík 29.04.2014

Hra, která ze svého námětu čerpá možné maximum. Geniální zpracování tématu, dokonalá studie brakového televizního produktu, který většina populace miluje a pravidelně sleduje. Král svého žánru a tak trochu kategorie sama pro sebe. Ocenit musím také přístup autorů, kteří dokáží pomocí několika jednoduchých mechanismů probudit herce snad v každém hráči (když nevím, kouknu se do kamery a bude to fungovat). A především pak zrychlené scénky "stalo se..." mezi jednotlivými díly, které pro mě byly naprostým vrcholem tohoto LARPu.

0
PajaPavla Lišková 28.04.2014

Larp který je tak trochu jiný. Zábavné, komické, místy absurdní. Prostě Telenovela.

0
DennyMarek Stokláska 08.04.2014

Epická záležitost u které jsem se řezal smíchy od počátečního workschopu až do konečných titulků.