The Kick Inside

12 hráčů, 6 mužů, 6 žen, 0 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2010

Kick Inside je larp o rozdílných stadiích života a o tom, jak se s nimi vyrovnáváme. Hlavními tématy jsou identita, rozhodnutí a přijetí.
Poznáte čtyři osoby – Agnes, Markuse, Olivii a Thomase – a to ve třech obdobích jejich života. Čekají vás tři paralelní, oddělené příběhy, z nichž každý probíhá ve čtyřech aktech. Všechny příběhy se odehrávají v chatách, které jsou si podivuhodně podobné.
Český překlad tohoto volně dostupného švédského larpu má k dispozici Crex, www.crex.eu

7.1

28 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PeldricPetr Urban 09.06.2013

Jak dole píše Louda, ten larp je hrozně zajímavý svou formou, byť příběhově snad trochu jednodušší (nebo by snesl více obsahu, jak říkali "starší generace"). Ale já ve své první generaci měl skvělou herní partnerku, se kterou jsem si prožil krásné první krůčky lásky a tohle krásno mi vydrželo krásně po celou hru. A moc se mi líbilo.

0
RiikkaGita Voltrová 09.06.2013

Na začátku jsem vůbec netušila, jak to bude fungovat, a docela jsem z toho měla obavy. Ale byla jsem mile překvapena. Je to sice složitější na organizaci, ale naprosto super na hraní :). Hrála jsem první generaci, a musím říct, že jsem si to vážně, ale vážně užila. První lásky, roztomile nemotorné sbližování, pomáhání kamarádům…a sledování svého vlastního já za deset a (asi tak) třicet let. Hráči, kteří hráli starší generace, trochu vytýkali nedostatek podnětů k řešení, bylo to pořád to stejné, ale já tomu nemám naprosto co vytknout. Hrálo se mi lehce a přirozeně, měla jsem naprosto skvělého herního partnera a prostě jsem si užívala držení za ruce, pojmenovávání hvězd a slibování věčné lásky :). Pokud si toužíte zahrát fakt pozitivní věc, doporučuju Kick inside 1. generace ;)

0
LoudaJiří Rosol 09.06.2013

Švédský freeformový larp velmi zajímavý svou formou, která je dobře promyšlená a umožňuje v té hře provádět opravdu velký věci. Bohužel k nim reálně nedochází, neboť samotný obsah není příliš naplněn dějem, zvraty nebo nějakými zásadními dramatickými linkami. Prostě několik lidí je v chatě a povídají si spolu. Rozhodně neříkám že je to špatné nebo nudné, vlastně je to docela příjemných pár hodin, ale nic z čeho bych se posadil na zadek.

0
PribiPribináčka Pribináčková 08.06.2013

Zahráno dnes. Moc se mi líbilo sledovat mé já: velké plus hry. Užívala jsem si svou generaci. Brala bych to o něco kratší. Zážitek určitě byl. Se spoluhráči jsem byla také spokojená. Jinak to byla taková sobotní pohoda.

0
honorkaSilvie Žaludová 25.04.2013

Při seznámení s principem hry jsem si nejprve nedovedla představit, že by se to mohlo nějak rozvinou, a pak jsem už jen hrála a žasla. Bylo to jedinečné, plné emocí, úchvatných scén a určitě opakovatelné. Ráda bych si někdy zahrála třeba první generaci :))