Trapped

4 hráčů, 2 mužů, 1 žen, 1 obojetných

2 hodin , dnů , 2014

Výtah se s trhnutím zastavil mezi dvěma patry. Stísněným prostorem prostupoval pach potu čtyř osob a vůně teplého pečiva, linoucí se z bílé čtvercové krabice. Kdo ví, jak dlouho ještě zůstanou ve svém nedobrovolném vězení.

Trapped je krátký komorní larp o jednom výtahu, čtyřech lidech, spoustě tajemství a jedné voňavé pizze.

Jedná se o český překlad a adaptaci volně šiřitelného larpu skupiny Interactivities Ink. http://www.interactivitiesink.com/

7.1

11 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
YenyTereza Stratilová 10.03.2015

Myslím, že tahle hra je hodně o tom, s kým jí hrajete. :) Je to nenáročný larp na přípravu i pochopení a má poměrně zajímavý nápad.

0
VladVladimír Procházka 07.01.2015

Podle mě je to larp postavený na skvělém nápadu. Bohužel z kokrétního betatestu který jsem hrál, jsem si odnesl pramalý zážitek. Přišlo mi, že postavy nemají žádný rozumný důvod odkrývat co jsou zač a jaké mají tajemství. Poprvé se mi stalo, že jsem se na larpu fakt nudil. Naštestí vše zachránila zkušená larperka evidentně patřící do třetí saturninovské kategorie lidí, kteří vezmou mísu s koblihami a začnou lidi v okolí bombardovat. Nebít jí tak by to byl larp o čtiřech kysele se tvářících lidech a jedné pizze. Ale až se to trošku poladí, určitě bych tomu dal šanci a zahrál si ještě jednou, ten základní koncept larpu je fakt dobrý.  

0
DikéKateřina Eva Andrysová 29.10.2014

Hrála jsem betatest tohoto larpu-nutno říct, že skvělý nápad a fakt dobrá pizza! Velmi ráda bych si to dala ještě jednou, až proběhnou nějaké ty úpravy, i když i tak to bylo super :)

Edit po druhém zahrání:

Studená pizza je zlo! Jinak skvělé vylepšení, hudba opravdu na nervy jdoucí, prostě bomba :)