Trollsburg: Moc králů

80 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2018

Web: http://nordsson.funsite.cz/trollsburg/

Čeká vás zajímavý a propracovaný příběh s velikým prostorem pro jeho manipulaci. Děj volně navazuje na události, které se ve městě Trollsburg již staly v minulých ročnících. Celý larp, letos nesoucí podnázev „Moc králů“, se odehrává ve světě Aniriel a městě Trollsburg, domácím městě rodu Nordssonů. Tento fantasy svět je posazen do dob elfů, trpaslíků, goblinů, ghartů a další havěti, kterou si jen dokážete představit. Příběh akce je postaven tak, že se zde mohou realizovat milovníci klasiky, ale zároveň i hráči hledající něco speciálního. Fantazii se meze nekladou.

Celý děj se bude odehrávat na zřícenině hradu Vikštejn a v jeho okolí od 15. - 19. 8. 2018.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
JitkaJitka Ládrová 07.10.2019

Trollsburg byl jeden z prvních larpů, na který jsem jela a toto byl druhý ročník, kterého jsem se účastnila. 
Pokračovala jsem v postavě z minulého roku a hodně se těšila. Kralovat městu je přece super. Moje hrála celkově stála na osobních linkách, od organizátorů mi žádné podněty k zápletkám nepřišly. Poradila jsem si s tím a zabavila se, přesto mi je jasné, že ne každý má toto rád a spíš ocení nějaké problémy k řešení, které mu do hry přinesou právě orgové.
Velké plus hry je ekonomický systém. Cechy, daně, obchod. Rozdělení obyvatelstva - kdo má historický stan, je výše postavený, kdo má za hradbami iglů je lůza. No a pak samozřejmě chválím kuchyň. Myslím, že snad na žádném jiném larpu jsem nezažila takto vymazlenou hospodu. Závěrečnou hostinu (a nejen ji) prostě chcete! <3