TWD larp VI: Komunita

50 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2017

Web: http://www.walkingdeadlarp.cz/

Autoři: Jára Jaroslav Šimůnek

Skupiny: —

Městečko Vidalia v Georgii se nedávno stalo domovem komunity, která začala okamžitě čistit jeho ulice od mrtváků a všeho dalšího, co nemohli považovat, za přínosné. Během nezvykle krátké doby, se této početné komunitě podařilo zabezpečit část města a obehnat ji hradbami, pro ochranu před vším, co by mohlo ohrozit bezpečí lidí, žijících za touto zdí/hradbou.
Se silným autoritářským vedením začala komunita pěstovat plodiny na jednom z náměstí a cítili se natolik bezpečně, že začali zřizovat tzv. „safe houses“ pro skupiny, které zůstávali přes noc venku, mimo zdi jejich království.

V poslední době se do „vyčištěného“ města začali stahovat jiní přeživší, někteří pro klid a bezpečí, které nabízelo, jiní za kořistí. Království tu nedávno vedlo boje s fanatiky, kteří měli na čele vyryté „W“ (frakce Vlci z minulých dílů). V boji ztratili mnoho lidí, vlky nakonec vyhnali, ale na další boje jim už nezbyly síly ani zásoby a museli se proto smířit s přítomností malých skupinek přeživších, které vesměs s královstvím obchodují, nebo se sobě navzájem vyhýbají.

Letošní akce se odehrála 15.-17. 9. 2017 v opuštěném JZD Bezno.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1