Utajený svět pražský III: Ozvěny minulosti

20 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 8 dnů , 2015

Web: http://www.utajeny-svet-prazsky.cz/

Utajený svět pražský je městský larp inspirovaný počítačovou hrou The Secret World, která prosazuje myšlenku, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé. Stejně tak jsou pravdivé i všechny mýty, legendy a veškerá modernější knižní a filmová tvorba. Hráči hrají především za jednu ze tří frakcí: Templáři, Draci, Ilumináti. K řešení sporů používají primárně konverzaci a řešení šifer, ale občas dojde i na řešení pomoc boje a akce. Od 12.9. do 20.9. 2015 proběhl třetí běh s podtitulem "Ozvěny minulosti".

7.5

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ElltarMichal Hlavatý 21.09.2015

Další běh úžasného městského LARPu.  V tomto běhu jsme se jako hráči opravdu museli vypořádat s následky minulých běhů.

I přes určité organizační potíže odvedli autoři nadlidský úkon a poskytli hráčům mnoho úkolů a mnoho věcí k řešení. Celý týden se muselo něco řešit a člověk někdy ani nevěděl, co je samostatné a co propojené s něčím jiným. A to je sakra dobře.

Hráči, kteří tento LARP hrají, patří mezi super partu. A hrát mezi sebou drogový zážitek nebo interagovat ve skupině se sexuchtivou vílou je zkrátka super.

Člověk by někdy čekal i více akce a více činností. Byly části dnů, kdy se skoro nic nedělo a hráči se tak zabavovali sami interakcí mezi sebou. Vzhledem ovšem k výše zmíněným problémům, které se na začátku běhu vyskytly, lze nad tímto nedostatkem přimhouřit obě oči...

 

0
MelvikAleš Vakerman 21.09.2015

Zatím jediný a nejlepší městský larp co jsem hrál.