Utajený svět pražský VI: Nové začátky

20 hráčů, mužů, žen, 20 obojetných

hodin , 2 dnů , 2018

Web: http://u-s-p.cz

Utajený svět pražský je městský larp inspirovaný počítačovou hrou The Secret World, která prosazuje myšlenku, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé. Stejně tak jsou pravdivé i všechny mýty, legendy a veškerá modernější knižní a filmová tvorba. Hráči hrají především za jednu ze tří frakcí: Templáři, Draci, Ilumináti. K řešení sporů používají primárně konverzaci a řešení šifer, ale občas dojde i na řešení pomocí boje a akce. O víkendu od 6. 4. do 8. 4. 2018 proběhl šestý běh s podtitulem "Nové začátky".

1 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
KupradixJirka Seidl 09.12.2018

Po půl roce od skvělého běhu v krytu jsme se opět ponořili do utajené Prahy. S novými pravidly, resetovanými schopnostmi, dramaticky pozměněným systémem rituálů a analytickým, které se v mnohém přiblížilo tomu, co znám z jiných Pražských larpů. 

Jako běh Utajeného světa postrádala hra nějakou centrálnější linku, jako betatest nových pravidel hra zcela předčila má očekávání, questů bylo plno, takže bylo stále co dělat. Užili jsme si i bojové výjezdy. CP byla obstojná a z jejich strany si neuvědomuji jakékoliv kiksy, naopak by zasloužila pochvalu a to hlavně za kostými a stylizaci, páteční démon v Bohnicích byl suprovej, a když jsem ho přes plot poprvé zahlédl, tak se to ve mě na pár vteřin zarazilo. A to, jak jsem ho pak složil svou novou šestirankou (v templářských barvách) si pamatuji dodnes, to bylo super. Prostě jsem prolít dírou v plotě, naběh k němu a když se na mě otočil tak jsem do něj vyprázdnil celý válec. Jo, to byly časy :)

Doufám, že to nebude na dlouhou dobu poslední běh, když jsme si teď zvykli na nový systém. USP pro mě byl prvním městkým larpem a pořád je to moje srdcovka.

Události