Variace moci

50 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

7 hodin , 0 dnů , 2007

Web: http://wiki.larpy.cz/Variace_moci

Ve víru tance se točí sukně luxusních šatů, jenž pro tento večer zvolily dámy. A pánové v dokonale padnoucích oblecích popíjejí vodku na baru. V koutě si dva šeptají, ale kdo to je? Masky skrývají tváře, myšlenky i úmysly. A za společenskou konverzací jsou ukryty narážky i odvážné plány. Slavme, ale nezaponeňme, že oslava není jediný důvod, proč jsme se zde sešli!

Larp se odehrával v současnosti a postavy byly členy čelních rodin vládnoucích ruské mafii v Česku. Protože se jednalo o naprosté špičky v mafiánské hierarchii, na plese nebyly zbraně a nedocházelo k žádnému násilí. Samotný larp a zároveň i ples začali v sedm hodin večer a hra probíhala do druhé hodiny v noci.

5.9

9 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PetriusPetr Turoň 07.05.2013

Už si vůbec nepamatuju, jak jsme se na ten ples dostal, ale měl jsem hrát novináře hrajícího si na pingla. Což mi asi i docela vyhovovalo vzhledem k tomu, že netančím. Na baru bylo docela veselo a já měl pocit, že dělám něco užitečného. Zajímavá párty v zajímavém prostředí a možností si zaplesat. Larp bych tomu asi neříkal :-)

0
PEEPAPetr Holenda 29.03.2013

Rozhodne LARP, kde jsem nejvice chlastal (a ktery alkohol neresil nejakym placebem) :-) Hra na ruskou mafii byla nejzaludnejsi v obrovskem mnozstvi postav pojmenovanych krkolomnymi jmeny, kde jako podle Cimrmana ma clovek co delat, aby si zapamatoval, jak se vlastne jmenuje on sam (ja jsem byl Evgenyi Borisovic Afanasjevov). Vzhledem k nizkym zkusenostem autoru pri tvorbe pak zajiste byly silnejsi a slabsi postavy a ja jsem mel to stesti byt mezi temi v centru deni a proto jsem si hru uzil i bez plesani. Ktereho stejne bylo vlastne obecne asi malo. Za 7 z nostalgie.

0
LischaiPavel Gotthard 25.03.2013

Variace moci nebyly úplně larp. Byl to ples, na kterém učastníci dostali nastřelené kratičké role mafiánů a když zrovna neplesali, mohli vést small-talk o svých mafiánských úspěších. Hra poměrně jasně odhalila problém plesových larpů té doby, tedy to, že část lidí chce plesat, část larpovat a vzájemně se u toho ruší.