Ve znamení Zla

24 hráčů, 20 mužů, 14 žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2018

Web: https://vzz3.webnode.cz/

Galerie fotek : https://www.facebook.com/veznamenizla/

Autor fotografií : Photography by Bára dělá fotky/Matěj Slaviboj Bášti/Denzil


Jedná se o obsahový/dramatický larp. 

Hra je pro 24 hráčů alias studentů, kteří si prožijí fyzicky a hlavně psychicky náročný rok v Bradavicích.

Náš příběh se odehrává v průběhu 7.dílu knižní ságy o Harry Potterovi. Děj se však nezaměřuje na tzv. Golden trio (Harry, Ron a Hermiona), ale na všechny ostatní studenty, kteří uvízli v Bradavicích - ty ovládá Ty Víš Kdo a má všude své smrtijedy a stoupence, kteří ze života studentů dělají peklo. Bradavice už rozhodně nejsou v bezpečí a nikdo neví, co se bude dít. Je třeba se připravit na návrat Harryho a dost možná i na možnost, že se Harry už nikdy neobjeví... Ty sám/a musíš se svými spolužáky zajistit vše proto, aby Ty Víš Kdo padl!

Hra může být fyzicky i (hlavně) psychicky náročná.

9.1

12 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AlienorAlena 23.04.2018

Letosni rocnik mi udelal moc velkou radost. Aneb je hezke videt, jak se tvurci prace jednoho org teamu posouva milovymi kroky vpred.  

Super larp, jak ze stare skoly ze sveta HP. Orgove si davaji mimoradnou praci s detaily a vytvarenim atmosfery pro hrace. Na druhou stranu hrac ma pomerne volne pole pro vlastni napady a vytezeni kouzelnickeho sveta. A pokud by o takove vymozenosti nemel zajem....vzdycky muze hrat jen studenta, co chodi na hodiny a uci se kouzlit...A uprimne, kdo z nas trvdi, ze nikdy na dopis z Bradavic necekal, na nej ceka dodnes.