Warhammer Proudy Krve [2011]

150 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

8 hodin , 0 dnů , 2011

Web: http://proudykrve.mista-raime.cz/

Autoři: Monty Martin Bezdíček

Skupiny: —

Jednalo se o dřevárnickou bitvu ze světa fantasy Warhammeru se zaměřením především na samotný boj bez zvláštních schopností. Atsmoféru podpořovalo padající listí a skupina žoldáků s palnými zbraněmi a dělem. Organizovala skupina Mista Raime a je záměrem, aby se akce konala alespoň jednou ročně, i když to v roce 2012 nevyšlo.

7.4

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
MontyMartin Bezdíček 23.02.2013

Zkusím hodnocení akce z pohledu organizátora.
Hodně jsme se báli, jak budou fungovat palné zbraně a dělo na akci, ale podle všeho to udělalo velmi pěknou atmosféru na celé akci. Látkové hradby snad také zvyšovaly vzhled celkové akce.
Během prvního dvojquestu došlo k prvnímu zranění účastníka, takže se řešil odvoz, kde bohužel cestou na odvoz se zranila navíc ještě jedna pomocná organizátorka. V tu samou dobu se nám rozbila zvuková signalizace začátku questů, takže jsme řešili, jak tedy začínat questy jinak. A dotoho ten první quest sám o sobě byl ze všech nejslabší. Celkově prostě špatný začátek akce a to tak moc, že si toho všimli i účastníci, ale následně už minimálně z našeho pohledu nedošlo k žádnému problému a bitevní vřava probíhala koordinovaně.
Špatně pak ještě vyšel konec akce, kdy závěrečka probíhala za šera a odjezd z místa až za tmy, což rozhodně nebylo ideální ani pro účasntíky, ani pro organizátory, kteří museli uklidit kompletně celé herní území od všeho.
Jako současný hlavní organizátor si ale myslím, že jsme se z toho poučili a další ročníky už budou jenom lepší.