X-COM: I Want To Believe

12 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 1 dnů , 2013

Web: http://xcom.slibotechna.org

Druhá hra na motivy X-COM franšízy. I Want To Believe byla akční airsoftová hra s larpovými prvky určená pro dva týmy hráčů. Oproti první hře (X-COM: First Contact) přinesla experiment s PvP hrou. Hra se snažila využít ty zábavnější prvky z počítačových her, sci-fi filmů a seriálů tak, aby co nejlépe fungovaly v prostředí hraní naživo. Hra byla doplněná vděčnými herními prvky v podobě těch lepších žánrových klišé, funkční techniky a popkulturních odkazů .

8.6

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
DeffDavid Urbášek 27.05.2013

Co říct.
Stále skvělá oddechová zábava jako v prvním dílu.
Výborně nadesignované mise.
Příjemný a dobře servírovaný příběh, který měl šťastný konec (díky za něj :-)
Teď jen čekat a těšit se na tří díl.

0
DrizztVáclav Tomala 21.05.2013

V malé výslechové místnosti v horním patře již seděla zapisovatelka. Nezaujal mě až tak její obličej, jako rukojeť nože připevněného na její vestě.
"Sednout!", přikázal strážný, který sem dovedl mne, a mého nového spojence.
"Není tu židle..." zaprotestoval jsem...
"Na zem!" poučil mne kopancem, podle známého přísloví.
"Jméno."
"Simo Loitunen." odpověděl jsem a předpokládal, že se taky představí...
"Co je ''Gauntlet''?"
"Anglické slovo pro obrněnou rukavici.." odpověděl jsem popravdě. Reagoval opět ve své vlastní znakové řeči, obsahující i znaky koleny a pěstmi.
"Kolik vás je?!" zkusil můj sluch.
"Koho myslíte?" plynulý přechod zpět do znakovky.
"Umíš počítat? Ukaž mi prsty! Víš kolik máš prstů? Spočítame si je..." sevřel mi svázaná zápěstí a přidržel je na stole.
Na to promluvil můj doposud tichý společník. Očividně ovládal stejnou znakovou řeč jako náš hostitel, jen mu šel dialog hůře kvůli poutům. Přidal jsem se v hádce na jeho stranu, ale spolu se zapisovatelkou nás napoprvé přemluvili. Chvíli jsme všichni nabírali dech k další výměně a já si uvolňoval ústa od krve a zápěstí od pout.
Když se znovu dali domlouvat mému zachránci, skočil jsem volnýma rukama po noži a celou konverzaci trochu neomaleně utnul....

Chcete být drsným vojákem ale nemáte kondici ani sílu vůle potřebnou pro vstup do speciálních jednotek? Chcete potírat šmejd z vesmíru i zemské červy ale nechcete čekat zmraženi na budoucnost?

Přihlaste se na příští X-Com a doufejte, že budete mezi hrstkou vybraných. Je to skvělá jízda.0
LukasLukáš Homola 21.05.2013

Série X-com je prostě majstrštyk na poli akčních her a tento díl to opět potvrdil. Hra je krásně jednoduchá designem, hraje se lehkostí a přitom nadupaná až po okraj obsahem. Tvůrci mají skvělý talent na vytváření extrémně zábavných misí a jejich gradaci. Bylo tam všechno, co si ve vlhkých akčních snech dokážete představit: noční mise, útěk z vězení, vyhazování do povětří, den D... K tomu všemu příběh tak akorát s několika zvraty a příjemným happy endem. O technických vychytávkách a supportu ani nemluvě. Prostě perfektní.