Západní Úvaly 2012

160 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

15 hodin , 0 dnů , 2012

Web: http://www.zapadniuvaly.cz

LF bitva na hradišti Curia Vítkov pojednávající o neúprosném střetu udatných rohirů, špinavých skřetů a divokých vrchovců. Kde je Gon?

8.9

35 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
NerionOndřej Janovský 05.11.2013

Největší devizou všech tří ročníků téhle bitvy je prostředí hradiště Curia Vítkov. Bez něj by to zdaleka nebylo tak působivé. Věrohodné kulisy, umožňující vyzkoušet si skutečné dobývání či bránění hradeb, a k tomu dva dny nepřetržitého "living fantasy" táboření za každého počasí (i ve sněhové vánici), to člověka dokáže přenést skutečně do Středozemě. Raní červánky nikdy nebyly tak romantické, jako když se rozsvěcí nad Rohirským ležením, půlnoční hlídka v táboře nikdy nebyla tak únavná, jako když za sebou i před sebou máte několik hodin boje s krvežíznivým nepřítelem :-)

0
ZevlaZevla Zevla 27.02.2013

Fantasy bitva, která umí skloubit akci, pořádný zbraně a boje na uvěřitelných místech, atmosféru a hraní role fantasy vojáčka. A je tam hradiště! Tenhle ročník byl ještě vylepšený dlouhým nočním pochodem některých jednotek na bojiště, což bylo bezva (přestože naše parta šla bůhvíkudy a žádné nepřátele cestou ani nepotkala :) )