Země snů [2006]

30 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2006

Někde za naším světem leží Země snů. Je to krajina místy absolutně fantastická, místy nudně obyčejná, vytvářená myslí spících smrtelníků. Je to země, kde musí žít noční můry i sny plné naděje pospolu. Kde stojí obrovský Palác Snů, střežený lvem, drakem a gryfonem, ve kterém žije samotný Pán Snů a jeho dvůr. Palác je místo plné intrik, kde se rozhoduje o dalším osudu celé země… protože, kdo je Pánem Snů, je absolutním pánem celé této země, v níž může nechat vyrůst města i vulkány, kterou by však mohl i úplně zničit… kdyby chtěl. Leží zde Bažina, odporné rozkládající se místo, ze nějž se rodí Noční můry, ať již staré archetypy či nové hrůzy. Nachází se zde Mýtina, místo posvátné všem dobrým snům, po které se procházejí jednorožci a kde nelze být nešťastný. Stojí zde Starý hrad, zašlé a opotřebované místo, kde se scházejí sny a můry, co samy sebe počítají ke starým časům. Nelze přehlédnout Centrálu, místo vlastní všem snům, jež se cítí být moderními. Je to země plná nenávistných vztahů a konkurence.
A této zemi, a s ní i všem smrtelnickým snům, zbývá již jen chvíle života. Někteří tvrdí, že se Pán snů znelíbil silám mocnějším než on, jiní šeptají, že smrtelníci již o sny nestojí, další se obávají, že Země by se mohla stát trnem v oku Nových bohů… A jsou věci, o nichž raději nikdo nemluví.


Země snů je LARP typu Svět, kde si můžete zahrát téměř cokoliv. Hra především klade důraz na politiku, hraní postavy, plnění questů a osobních cílů. U hráčů se předpokládá propracovaný charakter postavy a jasná představa, co chcete hrát. Dovednosti a doplňky k postavě jsou řešeny dohodou.

První ročník Země snů se uskutečnil 17.-20. srpna 2006 (dva herní dny) v býv. vojenském prostoru v Oldřichově u Písku.

0 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Události