Země snů: Zlatá léta

40 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2008

Web: https://www.larpy.cz/z_domova/zeme-snu-2008-zlata-leta/

Nastala prazvláštní doba. Poprvé v její předlouhé historii se vlády nad celou Zemí snů chopil jeden Sen a jeho blízcí přívrženci a nástroje. Je doba, kdy je zakázáno myslet na staré časy, je zakázáno chodit na místa, která se ještě nepovedlo vyzmizet, je zakázáno cestovat mimo Zemi snů a je přísně zakázáno mluvit o Nicotě jinak, než jako o poraženém nepříteli, který se již nikdy nemůže vrátit.

Hra je otevřena všem hráčům starším 18 let kteří si chtějí zahrát hru v jedné chvíli pohádkovou, hororovou i komediální. Sny jsou pro každého, kdo chce zkusit hrát hru, která je „trochu jiná„ – hru na které má znatelně větší podíl než na jiných. Sny jsou totiž hra, kde hráči mají nakonec největší slovo na to, co se vlastně bude dít a jak to dopadne… Organizátoři jen přisypávají lokace, podněty, zápletky a propojují postavy před hrou.

Aby nedošlo k omylu, hra je z těch velmi ovlivněných organizátorem. Ve hře je spousta větších i skutečně globálních zápletek, které do hry dodáváme. Snažíme se je ale stavět tak, aby vám hlavně poskytly prostor pro hraní a konflikty – ne vás přeply do řešícího módu.

Země snů je hra zaměřená hlavně na dramatické podání role. To, jak zajímavé situace vytvoříte pro sebe i pro ostatní, je úhelným kamenem hry. K tomu ale, aby bylo na čem stavět, jsou pochopitelně nachystány nějaké problémy, které je třeba různými způsoby vyřešit – a samozřejmě je zde i malá, ale přítomná bojová složka s měkčenými replikami zbraní. Důležitou součástí hry je také politika.

Třetí ročník Země snů se uskutečnil 7.-10. srpna 2008 (dva herní dny) v býv. vojenském prostoru v Oldřichově u Písku.

0 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Události