ZETA Reticuli

100 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2014

Web: http://www.draconica.net/zeta/index.html

Autoři:

Skupiny: Academia Draconica

"Průzkumná jednotka skupiny BRAVO narazila v sektoru 23d na kontakt. Dle fotografií a videomateriálu nejde o žádnou známou pozemskou formu života. Subjekt je humanoidní postavy, přibližně 170 cm vysoký. Obličeji dominují dvě velké oči, z čehož lze usuzovat, že jeho primární senzorickou schopností je zrak, stejně jako u člověka. Též bylo prokázáno, že reaguje na zvuk. Subjekt je oblečen do jakési formy ochranného obleku, ovšem bez viditelných dýchacích přístrojů. Průzkumná jednotka subjekt označila jako silně dezorientovaný, chovající se spíše subtilně."

Zbrusu nový LARP od skupiny Academia Draconica navazuje na výborné ohlasy předchozí série postapo zombie akcí s názvem Poslední kolona. Tentokrát půjde o sci-fi postapo alien LARP. Lidstvo zasáhla invaze bytostí z jiné planety, avšak nešlo nakonec až tak o invazi, nýbrž o snahu se zachránit na Zemi. Ale před čím..?

7.6

13 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AltárielK. Nováková 20.07.2014

Tahle akce si zaslouží komentář...

Když kluci přišli s tím, že místo Kolony udělají Zetu, byla jsem skeptická, protože oproti zombíkům jsou pro mě emzáci už jiná liga - nudnější, těžko uchopitelná, přehnaná ("jako mimozemšťani?? Fakt?")

Nakonec jsem si akci strašně užila (nutno říct, že i díky Motelu u cesty, akci, která byla zkušební pro menší počet lidí). Hras hudbou a světlem, když jdou kolem vás emzáci, vy se schováváte ve tmě schováváte pod křovím a doufáte, že na vás neposvítí, dobře udělané frakce i spoluhráči... Fakt paráda.

Po Kolonách, kde byli lidé poštváni proti sobě, se mi tohle zdálo možná až moc sluníčkový, a pak mě taky trochu mrzel konec, kam byla nacpaná (opět) jaderná zbraň... To ale není tak úplně chyba orgů a jelikož hodnotím dost zpětně, celá akce ve mě volala prosto parádní pocit a mám na ní pěkný vzpomínky i přes tyto dva moje pidimínusy....

0
ViperLukáš Makovička 24.04.2014

Fotografie:

http://www.makovicka.net/galerie.php?lang=cs&g=140422