Stalker 2.2 - Black Jack

120 hráčů, mužů, žen, 120 obojetných

120 hodin , 5 dnů , 2018

Web: http://stalker.faze5.cz

Od znovu probuzení Zóny uběhl rok. A za rok se toho stane opravdu hodně. Místo, které kdysi skýtalo úkryt každému, kdo ho potřeboval, je teď v centru zájmu až příliš mnoho lidí. A všichni chtějí tu bednu...
Válka o nadvládu nad Zónou vrcholí.... a to ani nemluvíme o té válce, která bublá pod povrchem. 

Již dvanáctý larp ze stalkerské série: mutanti, radiace, artefakty a frustrace - tak, jak to máme rádi.

9.2

26 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ŠábesMartin 30.08.2018

Tak jsem si na hodnocení trochu počkal. Tento ročník byl opět neskutečně výborný. Ve hře si každý najde svoji linku kterou chce hrát. Organizátorům opravdu děkuji za super hru. 

0
V. A. IvanovVáclav Nikl 11.07.2018

Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists and bandits... None of them will stop Duty on its triumphant march towards saving the planet!

Až na to, že tady Povinnost není a před anomáliemi, mutanty, anarchisty ani bandity vás nikdo neochrání. Spíše naopak, ještě vás jim předhoděj a budou se u toho smát s flaškou vodky v ruce. To je ve zkratce stalker. Ale ne, tak zlé to není. S partou kamarádů se dá zvládnout vše a i s místními frakcemi se dá vycházet. Ano, pokusí se s vámi vyje*at, ale když budete opatrní, možná se vám to bude i líbit.

Hra je sandbox - pískoviště. Na které chodí na záchod kočky a psi, na kterém si představte rozházené stříkačky od feťáků, kterým se chcete vyhnout a bonbóny, který jsou celý od písku ale vy je stejně chcete sníst. A čas od času se zastaví "velký kluci" a daj vám pěkně přes budku "prostě proto". Zóna byla velká, hezká a dobře udělaná. Člověk musel pracovat s detektory, které ukazovali, jak moc jste ozáření, házet matice a jinej bordel, aby odhalil neviditelné anomálie, a u toho všeho se chovat velice nenápadně, aby si jej nikdo nevšiml.

Nepočítejte s tím, že se jako nováček nějak extra dostanete k hlavnímu příběhu. Frakce vás z paranoi nejspíš nepustí ani na dohled blízko. Ale máte tu celou Zónu na hraní, můžete dělat menší práce pro frakce, budovat si reputaci a hledat důvody, proč by vám na vaší postavě mělo záležet. A samozřejmě těžkej grind, příroda a kemping hard.

Na hru se dá dostat jen s doporučením od veterána. Takže jestli chcete jet na příští rok, začněte shánět svého garanta již dnes.

Já se na příští rok těším, i když nevím, jestli pojedu na celou délku larpu. Přecijen 6 dní v kuse je poměrně dost.

 

Lovu zdar, stalkere.

0
SelarMatej Cheben 11.07.2018

Stalker?

- mutanti check

- banditi check

- radiácia check

- anomálie check

- hráči, čo sa nerozpakujú ťa obrať aj o posledný zarjad check

- organizátori, ktorí sa vyžívajú v mind fuckoch najvyššej ráže check

- fungujúca hospoda s očarujúcim personálom (Prsnaj z rána) check

Epická hra, ktorá ťa vyčerpá až na dreň a prinesie neskutočné množstvo zážitkov - MEGA check.

A nakoniec je jedno, či idete ako bežný hráč, cepko, mutík alebo organizátor - spomínať budeme všetci dlho. Bolo to super, vďaka za luxusnú dovolenku a výbornú duševnú očistu. 

0
ArrdaOndra Lněnička 11.07.2018

Super. Můj první ročník a absolutní nadšení. Orgové s tím musí mít nekonečně práce a je to vidět. A obrovská pochvala banditům. 

0
KesoMiroslav Keszeli 10.07.2018

Hmm jak mám tento larp komentovať. Ťažké..... ale hovno hrať sa na boha a likvidovať hráčov je paráda :D. Zasadenie, dej, kostými, účastníci no paráda. Tento larp si už žije vlastným postapo životom a vyvýja sa. Sem tam nejaka chybička ale organizácia je flexibilná a všetko vyrieši poprípade zamaskuje :D. 

0
MishaMichaela Klemensova 10.07.2018

Letos jako vedec a bylo to bozsky! Proste bozsky! Diky vsem orgum a vsem hracum! Pristi tok snad znovu v ZONE! 

0
GoliášMichael Dvořák 10.07.2018

Neskutečně hutnéj uberpřísnej meganámrd, ze kterýho budete chcát krev ještě několik měsíců po návratu. Víc dějových linek a zvratů než v "Počátku", lety naprosto vybroušené technické zázemí, které nemá obdoby. Jednou přijedete a pokud nejste čistokrevnéj sofťák nebo úplný mentál (což je vlastně to samé), tak si z vás organizátoři udělají svoji děvku a budete jim to žrát a žadonit o další nášup!!!

0
SandyiaSandra Klašková 10.07.2018

Jeden z nejlepších ročníků na kterém jsem byla. Velké dík celé organizaci i pomocným silám, bylo to epický :)

0
JacobJacob 10.07.2018

Za CPčko je to pro lidi kteří alespoň trochu "umí" airsoft a nevadí jim RP dost velká paráda. Byl to můj 4tý a nejlepší stalker.

Co se týče hráčů tak je akce vhodná pro lidi co mají zkušenosti s airsoftem, pobytem v přírodě a hráli hry (svět stalkera jim není cizí). Akce není vhodná pro hráče kteří se neumí zabavit ve hře typu sandbox, příroda a airsoft jsou jim cizí, případně čekají že jim organizace vše naservírují až pod nos.

0
SamJakub 10.07.2018

Pro hráče supr! Pro malé "děti" a airsoftáky to není hratelné a na další ročník nedorazej. Larp do kterého orgové dávají srdíčko a my jim ho pak vracíme tím že si hru užíváme na plné koule ! Díky!!