Apocalypse Weekend VIII: 491 / 2001 Sb. §15

135 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2017

Web: http://aw-larp.cz

Apocalypse Weekend (nebo-li AWčko) se odehrává v těžce punkovém post-apokalyptickém světě, který svou náladou může mnohým připomínat film Doomsday, filmovou sérii Mad Max či herní sérii Fallout. To vše samozřejmě s místy opravdu vrchovatou porcí nadsázky!
Ve světě AW se můžete setkat i s velkým množstvím science-fiction prvků. Jako příklad nám poslouží třeba lasery, silová pole, mutace, umělá inteligence, supergenerátor a podobně. Jo a máme i kyborga!

8.9

21 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
BrinyAndrea 09.10.2018

Za mě skvělá akce, kterou ráda doporučím dál. Moc se mi líbí hráčské frakce, které začaly vznikat. Myslím si, že to hru velmi oživilo a přidalo to zase trošku jiný rozměr. Co se týká připravených dějových linek, nemám, co bych vyčetla. Organizátoři jsou schopni komunikovat a flexibilně řešit herní komplikace.

0
VeveVeronika Doležalová 09.10.2018

Piráti přežili a měli se dobře :D Jinak super akce. Už jsme si dotáhli pár lidí a frakce se nám rozrůstá :) Další ročník nezklamal.

0
IzoIzobel FearCult 10.04.2018

Náš legendární bar a bordel byl přílivem spousty alkoholu, patron (pro nás od vás) a samozřejmě i krásných slečen, které dobře platícím zákazníkům rády vyhoví. <3 Orgové to dělají srdíčkem. <3 

0
DandyHonza David 04.11.2017

Tahle akce je fakt super. Letos mi pár věcí vadilo, ale jsem si zcela jist, že orgové to do dalšího roku vychytaj a budelíp. Příští rok zas!

 

0
WartPetr Horák 03.11.2017

Parádní postapo se skvělým prostředím a příběhem. Povaleči se můžou válet a akčňáci běhat po areále. Za mě 10 hvězd. Další rok jedu zas.

0
MaathMíša Pexová 01.11.2017

Moje prvni post apo a bylo super! Lore, myslenka, pribeh, orgove... tesim se na dalsi rocnik!!!!

0
LněňaOndra Lněnička 20.10.2017

I pro mne první LARPový zážitek a hnedka na plný plyn. Atmosféra je hutná a reálná, jak jen to jde. Hraní přes noc dosti zintenzivňuje zážitek. Všudypřítomné nebezpečí od mutantů je hmatatelné a zásadně ovlivňuje hru. Hra je bohatá, příběhově dobře promyšlená a účastníci opravdu hrají. Super akce, za rok jedu znova. 

0
ZahryJenda Zahradnik 19.10.2017

Za mne taky muj prvni larp, ktery prekonal vsechna ocekavani. Atmosfera je opravdu silna a neni vubec zadny problem zapadnout do role. Kulisy Bratronicke zakladny jsou uplne paradni a organizatory stvoreny svet je opravdu bohaty. Nektere zazitky jako napriklad prvni setkani s mutanty mne budou provazet jeste dlouho. Na spouste lidi, a to nejen organizatoru, je videt ze z tehle akce chteji vytezit maximum pro sebe i pro ostatni. Pristi rok rozhodne znovu!
Videli nekdo Klarku? Klarka je mocna.

0
CassidyOndřej Cassidy 18.10.2017

Můj defacto první larpova zkusenost a rozhodně to stálo za to. Pro mě dost adrenalinový zážitek..obzvlášť co se týče večerních skřeků a zvuků z okolnich lesů. První noc sem se málem po*** protože sem se bál si dojít na záchod, aby mě něco nezabilo..! Díky za super zážitek a za rok určitě zase. 

Cassidy