Minulosť, s r.o.

3 hráčů, 2 mužů, 1 žen, 0 obojetných

2 hodin , 0 dnů , 2008

Boli uväznení v čase. Ale teraz majú šancu vrátiť sa späť. Späť do budúcnosti. Niekto o nich však vie a prišiel, aby sa ich zbavil. Prečo? To nevedia. Istí sú si len tým, že dnes večer majú jedinú príležitosť na návrat. Musia staviť všetko na jednu kartu a dúfať, že šťastena im bude naklonená. Ide o čas!

Minulosť s.r.o. je spoločnosť vlastniaca patent na stroj, ktorý dokáže vrátiť človeka v čase späť. Hráči spoludotvárajú hru o tom, čo sa presne v minulosti stalo, svojimi výpoveďami skladajú príbeh dohromady a vytvárajú tak jedinečnú spoveď o svojich zážitkoch, dojmoch a činoch. Každý z nich mal iný motív vydať sa na cestu, nikto však nečakal, ako tragicky sa tento výlet skončí.

6.2

9 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ČikiPetr Kuběnský 03.01.2013

Ten, kdo od Minulosti nečeká efektní spektákl a kulervoucí (pardon, srdcervoucí) zážitek, nemůže být zklamán. Je to kratičká, svižná hra, ideální pro vplutí do vod Dvou světů, se kterými je zpravidla uváděna. Dobře se na ní demonstrují možnosti jeep formy (mám říct česko-slovenské jeepformy, nebo dostanu i za to kamenem? :)) a pro relativní jednoduchost a nenáročnost by mohla sloužit jako instruktážní manuáln pro prvohráče jeepu.

0
LischaiPavel Gotthard 03.01.2013

Jeden z prvních larpů, kterým se dnes s trochou nadsázky říká "slovenské jeepy". Minulost, s.r.o. si mě bohužel moc nezískala. Většina jejich scén je postavená na něčem akčním a vizuálním (běžíme ke stroji času, s někým se pereme) což je super pro film, ale při dramatickém hraní v prázdné místnosti to trochu skřípe. Doporučuji spíše současníka této hry, Dva svety.

0
LimwenKlára Cíchová 03.01.2013

Hra pro tři hráče členěná na jednotlivé předem dané scény. Celkový herní zážitek hodně závisí na tom, z jakýma spoluhráčema hru hrajete a jak moc dokážete z jednotlivých scén a událostí vytěžit. Zajímavým prvkem je skákákí scén v čase a do vzpomínek postav a také ke scénám, které ovlivnili děj, ale nevystupují v nich přímo hlavní tři postavy. Takže si hráč mimo své hlavní postavy přidělené na začátku zahraje na jednu scénu třaba člena rodiny jiné z postav. Já měla štěstí na spoluhráče, takže mě hra bavila. Určitě není ztráta času si ji zahrát.