Trnové království III. - Stín bouře

150 hráčů, mužů, žen, obojetných

5 hodin , dnů , 2014

Web: http://www.trnove-kralovstvi.cz

„Hodinu před svítáním se rozezněly všechny zvony ve městě. Královský palác byl plný křiku a nářků. Královy věrné bez milosti vraždili ve vlastních postelích a jen málokdo se vrahům stihl postavit se zbraní v ruce. Z paláce však vyrazila skupina ozbrojených jezdců směřujících k severní bráně města. Ozval se třeskot zbraní, když se je městská stráž u brány pokoušela zastavit. Všichni jezdci se ale bez potíží probili z města ven a nyní cválali po silnici do lesů. Král Tristan unikl a zachránil si život, krveprolití tím ale nekončí. Jeho synovec a princ, nyní vlastně král Bernhard už svolává svá vojska. Co nebylo vykonáno dýkou, musí dokonat meč...“

8.1

15 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AlweronLukáš Kopecký 01.12.2014

Drobné mínus jsou občasné prostoje či zbytečné delší pauzy, naopak plusy jsou nenatahování akce, minimum debiláží a nic vyloženě neskřípalo.

Za mě velice příjemně strávený den, příští konání pojedu skoro určitě znovu!

0
LoudaJiří Rosol 30.11.2014

Pěkná pražská jednodenní rubačka obsahující klasický prověřený elementy pražských jednodenních rubaček. Minimum debilů, jednoduchý pravidla, jednoduchý střety, krátký přesuny, jen sem tam možná trochu moc čekání. Celkově slušná sranda na půl dne za pár kaček.