Trnové království IV. - Jarní tažení

216 hráčů, mužů, žen, 216 obojetných

6 hodin , 1 dnů , 2015

Web: http://www.trnove-kralovstvi.cz

Pyšný vzdorokrál Bernhard se hned po roztání jarních sněhů rozhodl znovu měřit síly se svým strýcem Tristanem. Před začátkem bojů se Tristanovi i Bernhardovi zjevil tajemný Strážce, který je vyzval k hledání kusů prastaré mapy, které Strážce rozesel po celém Trnovém království. Ten, kdo v této zkoušce obstojí lépe, ten prokáže svůj nárok na Trnový trůn a bude mu Strážcem propůjčena síla ke sjednocení Trnových zemí.

Během následných ukrutných bojů byly zdevastovány nejbohatší části království. Nakonec ale Tristan I. Dědic, s pomocí svých spojenců Rolanda z Růže a Manfreda z Hvězdy, dokázal zvítězit v závěrečné bitvě a mohl předstoupit před Strážce. Ten mu na hlavu vložil královskou čelenku. V euforii vítězství byl pak zajatý Bernhard na Tristanův příkaz popraven a Trnová dynastie je tak opět sjednocená.

Přinese to však království opravdu mír?

7.8

19 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
LesziLeszi 13.05.2015

Tak tak, milá jarní rubačka za humny. ;) Pokud organizátoři příště opravdu zamachrují, bude to skvělé!

0
NerionOndřej Janovský 12.04.2015

Tradičně fajnová sobotní sportovní aktivita v pražském lesoparku. Připravené hrané scénky s panovníky jsou hezké, škoda jen, že příběh nemá žádný reálný (ale ani zdánlivý) vliv na průběh bitvy. Hráči asi nic takového neočekávají, ale pokud by chtěli organizátoři do příště zamachrovat, můžou zkusit vymyslet způsob, jak vytvořit dojem skutečného nepřerušovaného tažení válkou zmítané země, namísto současného sportovní utkání s tradičními disciplínami (sbírání zlata, boj o hlásky, karavana,...). Pamatuji si, že předminulý ročník obsahoval uvnitř sama sebe skutečný larp, ale to byl zase extrém na druhou stranu, nedoceněný hráči, kterým šlo jen o to si zamlátit.

Každopádně jen více takových akcí, na protažení těla po zimě ideální. Je to také jedna z mála pravidelných bitev, kde je možno provětrat loktarovku.

0
MercurionProkop Lagner 12.04.2015

Nejsem sice vyznavačem bitev, které jsou primárně založeny na fyzičce, stresu z nedostatku času a vůbec spíš na sporotvní zážitek, přesto jsem si akci náramně užil a všem vyznavačům akčněji laděných bitev bez prostojů a prostoru na nebojové vyblbnutí můžu určitě jedině doporučit.