Bůh s.r.o.

8 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 8 obojetných

4 hodin , 0 dnů , 2009

Autoři: Drirr Filip Appl

Skupiny: —

Svět v novém tisíciletí? Všichni ho známe. Zbraně, drogy, ekonomická a morální krize, náboženské konflikty. Někteří z nás si proto stále častěji pokládají otázku: Jak věci změnit? Jak společnost natočit správným směrem? Odpověď je jednoduchá: vírou.

Vítejte na přísně utajeném výběrovém řízení na firmu, která se bude spolupodílet na stvoření nového boha (bohyně, bohů) v rámci projektu Bůh s.r.o. . Největší světové velmoci vytvořily v tichosti tři instituce, které budou dohlížet na stvoření a zavádění nového náboženství. Chybí však poslední partner. Ten soukromý, který zajistí hlavní část kapitálu na vytvoření, rozšíření a udržení nového náboženství.

Bůh s.r.o. je komorní larp v týmech, v reprezentativním prostředí a odění, kde si můžete vyzkoušet nejen své argumentační a prezentační dovednosti, ale zamyslet se nad potřebami společnosti a mechanismy vládnutí. Hra je pro 3-4 dvojice (plus tři porotci) a trvá 3-4 hodiny. Hráči hrají pouze rámcové role zástupců společnosti, nechávají si svůj charakter a schopnosti vymyslet, odprezentovat a vyargumentovat svůj projekt. Nouze ale není ani o špinavé praktiky v podobě úplatků, vydírání a vytahování špíny na ostatní.

7.8

5 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1